Galaxy Note 4: unboxing w wykonaniu Samsung Tommorow na filmie

Pojawił się pierwszy film pokazujący wyjmowanie phabletu Galaxy Note 4 z pudełka. Materiał, na którym widać wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu, pojawił się w witrynie Samsung Tommorow.

Galaxy Note 4 to najnowszy phablet w ofercie koreańskiej firmy Samsung. Urządzenie zostało oficjalnie zaprezentowane w trakcie targów IFA 2014 w Berlinie na początku września. Producent już niedługo wprowadzi je do sprzedaży na całym świecie, ale ze względu na debiut iPhone’a 6 Plus, który jest konkurentem dla phabletów z linii Galaxy Note, firma przyspieszyła datę premiery na rodzimym rynku.

Niestety, Galaxy Note 4 trafi do sprzedaży szybciej niż zakładano tylko w Korei Południowej. Konsumenci z innych regionów zainteresowani tym produktem, którzy szukają informacji na jego tematu, muszą jak na razie się zadowolić koreańskimi recenzjami i materiałami wideo. W serwisie Samsung Tommorow opublikowano jeden taki film, który zalicza się do kategorii unboxing (czasem zwanej unpacking).

Na filmie, na co wskazuje angielska nazwa, nagrano otwieranie pudełka ze sprzętem. Materiał widzom zawartość opakowania, w którym do klientów będzie dostarczane urządzenie. Oprócz samego phabletu Galaxy Note 4 klienci mogą spodziewać się szeregu akcesoriów.

Wśród dodatków do Galaxy Note 4 znalazł się oczywiście wyposażony w dodatkowe końcówki rysik S Pen, który jest chowany w obudowie urządzenia. Oprócz tego w pudełku znajduje się instrukcja, bateria, ładowarka ścienna, kabel USB w standardzie 2.0 oraz zestaw słuchawkowy z dodatkowymi gumowymi końcówkami. Jak widać producent nie zdecydował się na żadne inne niecodzienne dodatki.

źródło: samsungtomorrow.com