Galaxy Note 7 wybuchają w GTA 5. Samsung zareagował bardzo nerwowo

Samsung zablokował w serwisie YouTube film prezentujący Galaxy Note 7 jako materiał wybuchowy w GTA 5.

W ostatnich tygodniach smartfon Galaxy Note 7 stał się ulubionym przedmiotem żartów nie tylko internautów ale również twórców modów do gier. Został on przez jednego z nich wykorzystany jako zamiennik bomby przylepnej w GTA 5. W YouTube natychmiast pojawiły się filmy ukazujące tę modyfikację, co, jak się okazało w przypadku materiału przygotowanego przez Modded Games, spotkało się z reakcją ze strony kogoś z amerykańskiego oddziału Samsunga. Materiał ten został bowiem zablokowany na podstawie jego zgłoszenia, w którym czytamy o łamaniu praw autorskich.

Podstawy do tego typu zarzutów z pewnością jednak nie było. Film został bowiem szybko ponownie dopuszczony przez Google:

Opisana reakcja pokazuje jednak wyraźnie, że niektórym pracownikom koreańskiej firmy zaczynają puszczać nerwy. To bardzo niedobrze dla Samsunga, ponieważ tego typu zachowania negatywnie wpływają na jego i tak bardzo mocno nadszarpnięty wizerunek. Obecnie powinien on poświęcić wszystkie siły na jego odbudowę a nie tracić je na skazaną na porażkę walkę z internautami.

Więcej informacji: imgur.com