Galaxy Note 8 otrzymuje majowe poprawki zabezpieczeń

Wraz z nową aktualizacją firmware, Galaxy Note 8 otrzymało majowe poprawki zabezpieczeń Androida. Samsung pokazuje, że dba o swoich stałych użytkowników.

Smartfon Galaxy Note 8 pojawił się na rynku w 2017 roku i jako jeden z pierwszych otrzymał nakładkę Samsung Experience (zastąpiła poprzednią - TouchWiz), która z biegiem czasu zmieniła w używaną obecnie na najnowszych modelach One UI. Samsung nie zapomniał o osobach, które wciąż go używają i zaczyna od dzisiaj rozprowadzać majowe poprawki bezpieczeństwa. Plik aktualizacyjny nosi nazwę N950FXXSBDTE6 i w pierwszej fali został udostępniony w Czechach, Luksemburgu, na Węgrzech, w krajach skandynawskich, Hiszpanii oraz Słowacji. Łatka zawiera nie tylko poprawki z maja, ale również marca i kwietnia bieżącego roku.

Jak zwykle poprawki likwidują bugi związane z bezpieczeństwem - tym razem jest to dokładnie dziewięć podatności. Chociaż Galaxy Note 8 nie jest już wspierane przy aktualizacjach całego systemu, poprawki zagwarantują większy komfort podczas używania smartfona przez jego posiadaczy. I to się producentowi bardzo chwali. Jak na razie nie wiemy, kiedy aktualizacja obejmie Polskę, dlatego jeśli korzystasz z tego telefonu, sprawdzaj codziennie, czy możesz już dokonać jego aktualizacji.

Zobacz również:

  • Korzystasz z tej wersji Androida? Google porzuca ją na zawsze
  • Czekasz na Galaxy Note? Podpisz petycję i przyspiesz jego premierę!
  • Samsung tworzy historię z serwerowymi stosami 768 GB pamięci RAM

Źródło: SamMobile