Galaxy Note Edge trafi do Polski

Phablet Galaxy Note Edge to niespodzianka Samsunga, którą będziemy mogli kupić w Polsce. Cena urządzenia będzie wysoka, natomiast liczba dostępnych egzemplarzy ograniczona.

Podczas targów IFA 2014 Samsung zaskoczył wszystkich prezentując wraz z Galaxy Note 4 wyróżniający się na tle konkurencji phablet Galaxy Note Edge. Urządzenie to przykuwa uwagę niecodziennym rozwiązaniem w postaci 5,6-calowego ekranu Super AMOLED, który zachodzi na jedną z dłuższych krawędzi. Dzięki temu otrzymujemy do dyspozycji dodatkową przestrzeń, która może być wykorzystana np. do wyświetlania powiadomień.

Galaxy Note Edge trafi do Polski

Galaxy Note Edge

Po prezentacji tego interesującego urządzenia koreański producent jednoznacznie zadeklarował, że będzie ono oferowane jedynie w limitowanej edycji, co oznacza, że część z osób zainteresowanych zakupem nie zdąży tego zrobić, lub w ogóle nie będzie miała takiej możliwości. Dla tych, którym phablet ten bardzo przypadł do gustu mamy ważne informacje, które pojawiły się na łamach serwisu SamMobile:

- Galaxy Note Edge (SM-N915FY) trafi do sprzedaży w Europie

- wśród wybranych krajów znalazły się: Dania, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Luksemburg, Hiszpania, Włochy, Szwajcaria, Francja, Austria, Portugalia, kraje Skandynawskie i POLSKA

Zobacz również:

  • Samsung Galaxy Tab S8 na pierwszych grafikach! Na premierę jeszcze poczekamy...
  • Pierwszy składany telefon Oppo już za miesiąc?

- w pierwszej kolejności, od 12 listopada, Galaxy Note Edge będą mogli kupić mieszkańcy Danii

Co do ceny, niestety nie wiemy jak będzie się ona dokładnie kształtowała w Polsce. SamMobile pisze jednak, że w Europie wyniesie ona 849 - 899 euro (po przeliczeniu wg dzisiejszego kursu walut otrzymujemy 3587 - 3798 zł).