Galaxy Note III zostanie zaprezentowany 4 września. To pewne

Samsung zamieszczonym właśnie na Twitterze zaproszeniem na konferencję UNPACKED 2013 Episode 2 potwierdził, że zaprezentuje nam phablet Galaxy Note III.

Bohaterem pierwszej części konferencji UNPACKED 2013 był nowy flagowy smartfon Samsunga, czyli model Galaxy S4. Oczywiście pojawiły się wówczas przypuszczenia, że podczas drugiej części zobaczymy phablet Galaxy Note III. Dzisiaj wiemy już, że tak faktycznie będzie, gdyż koreański producent zamieścił właśnie na Twitterze następujące zaproszenie na konferencję Samsung UNPACKED 2013 Episode 2:

Samsung UNPACKED 2013 Episode 2

Samsung UNPACKED 2013 Episode 2

Rozpocznie się ona 4 września w Berlinie o godzinie 19.00 (czyli tuż przed targami IFA 2013) i transmitowana będzie za pośrednictwem YouTube. O tym, że faktycznie będziemy świadkami premiery Note III świadczy natomiast dopisek "Note the date".

Galaxy Note III - kilka słów

Z dotychczas pojawiającyc się spekulacji wynika, że Note III zaoferuje do dyspozycji użytkowników m.in.:

- 5,99-calowy, lub 5,7-calowy wyświetlacz

- procesor Qualcomm Snapdragon 800 lub Samsung Exynos 5 Octa

- aparat 13 MP

- 3 GB pamięci RAM

- LTE

- Androida 4.3 Jelly Bean z nakładką TouchWiz

To nie wszystko

Serwis The Verge twierdzi, że Samsung kilkanaście godzin po konferencji UNPACKED rozpocznie kolejną, podczas której zaprezentuje nowe notebooki oraz "inne urządzenia z Windows 8".

Inteligentny zegarek

Część z obserwatorów rynku przypuszcza, że będziemy również świadkami prezentacji pierwszego "inteligentnego" zegarka Samsunga.