Galaxy Note10 Lite - zdjęcia trafiły do sieci

Oficjalna prezentacja Galaxy Note10 Lite powinna mieć miejsce na targach CES 2020, jednak w sieci już znalazły się pierwsze zdjęcia urządzenia.

Już od dłuższego czasu słyszymy plotki i przecieki o Samsung Galaxy Note10 Lite. Przed świętami wyciekła do sieci pełna specyfikacja smartfona, wcześniej dowiedzieliśmy się, że będzie tam S-Pen z Bluetooh. Pojawiły się także prezentujące go rednery - jednak dzisiaj na koncie Twitterowym SamMobile pojawiły się zdjęcia działającego urządzenia - prezentujemy je w tym tekście.

Galaxy Note10 Lite - zdjęcia trafiły do sieci

Zdjęcia potwierdzają, że Galaxy Note10 Lite będzie mieć płaski ekran AMOLED o przekątnej 6,7", bez notcha, za to z otworem na aparat przedni, ulokowanym na środku. Na zdjęciu widzimy S-Pen, taki sam jak w pozostałych modelach z serii Galaxy Note 10.

Galaxy Note10 Lite - zdjęcia trafiły do sieci

Z tyłu mamy bumper, na którym znajdują trzy obiektywy i lampa błyskowa LED. Jak wiemy z przecieków, obiektywy to główny 12MPix f/1.7, towarzyszą mu teleobiektyw 12MP f/2.4 oraz obiektyw ultraszerokokątny 12MPix f/2.2. Całość działa z procesorem Samsunga, Exynos 9810, czyli tym samym, który zasila Galaxy S9 oraz Note9 (w edycjach poza USA). Ma on do dyspozycji 6GB RAM, a dla użytkowników przewidziano 128GB miejsca na dane, co można rozszerzyć za pomocą kart microSD. Zwraca uwagę wejście słuchawkowe 3,5 mm - nie spotykamy go w droższych modelach Galaxy Note10 oraz Note10 Plus.

Źródło: SamMobile