Galaxy S III dostanie funkcje Galaxy S IV: Smart Scroll i Smart Pause

Z opublikowanych przez serwis SamMobile screenshotów wynika, że użytkownicy smartfonów Galaxy S III otrzymają możliwość skorzystania z niektórych interesujących funkcjonalności mających zagościć na rynku wraz z modelem Galaxy S IV.

Już niedługo, dokładnie 14 marca, premierę będzie miał nowy flagowy smartfon Samsunga, czyli model Galaxy S IV. Kilka dni temu w sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje, z których wynikało, że gadżet ten zaoferuje stanowiące rozwinięcie technologii Smart Stay funkcje:

- Smart Scroll: śledzi ruch gałek ocznych pozwalając nam na przewijanie za ich pośrednictwem stron

- Smart Pause: wstrzymuje odtwarzanie wideo, gdy odwrócimy wzrok

Nieco później w ręce serwisu SamMobile wpadły screenshoty, które potwierdzać miały, że funkcjonalności te faktycznie znajdą się w nowym smartfonie (informowały one dodatkowo o możliwości wybrania szybkości przewijania stron). Jak się jednak okazało, potwierdziły one znacznie więcej. Pochodzić bowiem mają z niewydanego jeszcze Androida 4.2.1 przeznaczonego dla smartfona Galaxy S III.

Jeżeli doniesienia te potwierdzą się, właściciele flagowych obecnie "słuchawek" Samsunga będą mogli się cieszyć z nowych, naprawdę fajnych i przydatnych funkcji.


Zobacz również