Galaxy S IV: Samsung udostępnia pierwsze oficjalne zdjęcie

Firma Samsung opublikowała pierwsze oficjalne zdjęcie smartfona Galaxy S IV. Udostępniła również kolejny film promocyjny związany z nadchodzącą prezentacją tego oczekiwanego przez miliony konsumentów gadżetu.


Do premiery smartfona Galaxy S IV pozostały zaledwie dwa dni. Do tej pory Samsung trzymał w wielkiej tajemnicy wszelkie informacje na jego temat. Dzisiaj postanowił jednak uchylić rąbka tajemnicy i zamieścił na Facebooku zdjęcie mające przedstawiać jego najnowszy gadżet:

Samsung Galaxy S IV

Samsung Galaxy S IV

Jak widać, niestety zdjęcie to jest bardzo tajemnicze i mroczne. Prezentuje jednak jeden z rogów smartfona, co pozwala przekonać się, że stylistyką będzie on się mocno wzorował na swoim poprzedniku. Potwierdzały to też nieoficjalne zdjęcia, które ukazały się niedawno na chińskim forum 52 Samsung.

Obecnie możliwe są więc dwa rozwiązania:

- Galaxy S IV faktycznie będzie wyglądał niemal identycznie jak Galaxy S III

- Samsung próbuje nas wszystkich oszukać i zamiast plastikowego gadżetu szykuje coś naprawdę spektakularnego zbudowanego w oparciu np. o szkło i aluminium

To drugie wydaje mi się jednak mało prawdopodobne.

Kolejny teaser

Jak już wcześniej pisałem, Samsung udostępnił kilka dni temu pierwszy promocyjny film zapowiadający premierę smartfona Galaxy S IV. Dzisiaj, oprócz wspomnianego wcześniej zdjęcia zdecydował się również na opublikowanie drugiej części wideo:

Niestety oba materiały nie przybliżają nas w ogóle do prawdy na temat nowego "flagowca" Samsunga.

Chińska wersja Galaxy S IV

Na koniec jeszcze niespodzianka. Otóż autorzy zdjęć, które wyciekły kilka dni temu na chińskim forum, udostępnili właśnie film mający prezentować chińską wersję Galaxy S IV wyposażoną w możliwość obsługi dwóch kart SIM. Oto on:

No cóż, osobiście nie mogę się już doczekać nadchodzącej premiery. A wy?