Galaxy S IV: wyciekły zdjęcia. Zobacz, jak wygląda nowy flagowy smartfon Samsunga

W Sieci pojawiły się zdjęcia chińskiego wariantu smartfona Galaxy S IV. O tym, czy są prawdziwe, przekonamy się już wkrótce.

Zaledwie kila dni pozostało do premiery smartfona Galaxy S IV, co oznacza, że w Sieci coraz częściej pojawiają się niepotwierdzone doniesienia na jego temat. Najświeższe związane są z wyglądem urządzenia i pochodzą z chińskiego forum 52 Samsung. Zaprezentowany tam został zbiór zdjęć mający przedstawiać chiński wariant "galaktycznego" gadżetu. Oto one:

Samsung Galaxy S IV

Samsung Galaxy S IV

Samsung Galaxy S IV

Samsung Galaxy S IV

Samsung Galaxy S IV

Samsung Galaxy S IV

Samsung Galaxy S IV

Samsung Galaxy S IV

Samsung Galaxy S IV

Samsung Galaxy S IV

Ja widać, Galaxy S IV (GT-I9502) nie odbiega pod względem stylistyki od poprzednika i również dysponuje plastikowa obudową, co potwierdza wcześniejsze doniesienia na ten temat.

Jedno ze zdjęć oferuje dodatkowo kilka istotnych danych na temat specyfikacji urządzenia. Jeżeli chodzi o CPU nosi on oznaczenie "Universal5410" i korzysta z czterech rdzeni ARM Cortex-A7. Chodzi tu więc najprawdopodobniej o układ Exynos 5 Octa, który również nosi oznaczenie 5410 i pomimo tego, że jest 8-rdzeniowy jednocześnie może korzystać z czterech rdzeni Cortex-A7 (mało wymagające zadania) lub Cortex-A15 (zadania wymagające dużej wydajności).

Co interesujące, mamy tutaj również informację na temat GPU, którym ma być pojawiający się we wcześniejszych spekulacjach 3-rdzeniowy układ PowerVR SGX 544MP3 pracujący z zegarem 533 MHz i oferujący wsparcie dla OpenGL ES 2.0.

Wszystkim oczekującym na premierę smartfona Galaxy S IV przypominamy, że została ona zapowiedziana na 14 marca. Wówczas też przekonamy się, czy zdjęcia te są prawdziwe, czy też przedstawiają, jak to sugeruje jedna z komentujących osób, chińską podróbkę.


Zobacz również