Galaxy S10 z drugą betą Androida 11 i One UI 3.0 - co z błędami?

Samsung udostępnił drugą wersję beta Androida 11 dla flagowców z 2019 roku. O dziwo tym razem oprogramowanie jest bardziej dopracowane.

Samsung udostępnił już aktualizację do stabilnej wersji Androida 11 i nakładki One UI 3.0 dla amerykańskich modeli Galaxy S20 oraz Galaxy Note 20 wyposażonych w procesory Qualcomm Snapdragon 865/865+. W międzyczasie udostępniono oprogramowanie w wersji beta dla flagowców z 2019 roku. Szybko okazało się jednak, że Samsung nie przyłożył się do oprogramowanie zaprojektowanego dla Galaxy S10. W związku z problemami z baterią zostało ono wycofane z dystrybucji.

Smartfon Samsung Galaxy S10
Źródło: PCWorld.com

Smartfon Samsung Galaxy S10

Źródło: PCWorld.com

Obecnie udostępniana jest druga już wersja beta dla modeli z rodziny Galaxy S10. Początkowo miała ona zostać udostępniona w zeszłym tygodniu, ale w związku z problemami trafia ona do pierwszych odbiorców w Korei Południowej, Indiach oraz Wielkiej Brytanii dopiero teraz.

Zobacz również:

  • Najlepszy antywirus 2023 - top 10 antywirusów
  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Jakiego Samsunga kupić w 2023 roku? Oto najlepsze modele z serii Galaxy

Nowe oprogramowanie układowe o numerze wersji z końcówką ZTL8 naprawie wiele problemów zgłaszanych przez użytkowników w ramach aplikacji Samsung Members. Mowa o zacinającym się interfejsie użytkowania i nie działającym odblokowywaniu za pośrednictwem czytnika linii papilarnych.

Podobne oprogramowanie w ciągu najbliższych dni powinno trafić również do modeli z rodziny Galaxy Note 10.

Finalna wersja Androida 11 z One UI 3.0 dla Galaxy S10 pojawi się w styczniu 2020 roku.

Sprawdź, czy Twój smartfon otrzyma aktualizację do Androida 11.

Żródło: gsmarena.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: