Galaxy S20 FE ma problemy z dotykiem. Niestety brakuje rozwiązania

Tani flagowiec Samsunga, który szturmem wdarł się na rynek ma problem z dotykiem. Skarży się na niego coraz większa liczba użytkowników.

Samsung Galaxy S20 FE ma być receptą na sukces koreańskiego producenta na rynku "budżetowych" flagowców. Smartfon wyceniony na mniej, niż 3500 zł w wersji z modemem sieci 5G sprzedaje się nadzwyczaj dobrze. Niestety wraz z coraz większą liczbą urządzeń, które trafiły do użytkowników okazało się, że smartfon nie jest wolny od wad.

Galaxy S20 FE

Galaxy S20 FE

Posiadacze Samsungów Galaxy S20 FE skarżą się na niską dokładność ekranu dotykowego.

Według raportów z sieci 6,5 calowy ekran Super AMOLED ma problemy z rejestrowaniem dotyku. W niektórych przypadkach użytkownicy nie są w stanie korzystać z urządzenia. Niekiedy zdarza się, że smartfon rejestruje dotyk w zupełnie innym miejscu. Część osób donosi o nierównomiernym śledzeniu ruchów oraz konieczności mocniejszego naciskania ekranu w celu rejestracji dotyku.

W większości przypadków ponowne uruchomienie telefonu komórkowego rozwiązuje problem, ale ten powraca po pewnym czasie.

Portal Sammobile potwierdził, że w jednym z dwóch testowych egzemplarzy stwierdzono występowanie powyższej usterki.

W chwili obecnej Samsung nie wypowiedział się na temat problemu. Brakuje również stałego rozwiązania usterki z ekranem dotykowym. Bardzo możliwe, że producent wprowadzi w niedalekim czasie aktualizację oprogramowania, która naprawi warstwę dotykową, ale to tylko nasze przypuszczenia.

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy S20 FE.

Źródło: sammobile.com