Galaxy S20 nadejdzie 6 marca - to już oficjalne!

Samsung 11 lutego pokaże swoje nowe smartfony, a dzięki nieopatrznie umieszczonej na stronie internetowej producenta informacji, wiemy, że flagowiec S20 trafi do użytkowników 6 marca b.r.

Rodzina Galaxy S20 zostanie zaprezentowana wraz ze składanym modelem Galaxy Z Flip. Jednak od prezentacji do wprowadzenia na rynek mija zwykle nieco czasu. Wiemy już, że dla flagowców będzie to ponad trzy tygodnie. Na amerykańskiej stronie producenta pojawiła się możliwość nabycia dowolnego z modeli w przedsprzedaży. Umieszczono pod nią informację, że użytkownicy otrzymają swoje modele 6 marca. Obecnie ta informacja jest usunięta, ale w sieci nic nie ginie - poniżej możesz zobaczyć zrzut ekranu ze wspomnianej strony.

Galaxy S20 nadejdzie 6 marca - to już oficjalne!

Ta sama data może dotyczyć - ale oczywiście nie musi - składanego Galaxy Z Flip. Przy przedsprzedaży S20 w USA można otrzymać kupon wartości 35 dolarów na akcesoria i dodatki do smartfona, a także wybrać jednego z sześciu operatorów, od którego nabędzie się telefon wraz z abonamentem. Na polskiej stronie producenta nie ma jeszcze żadnej wzmianki o nowej generacji flagowców, dlatego pozostaje tylko czekać cierpliwie, aby zobaczyć, jakie atrakcyjne dodatki zostaną udostępnione w naszym kraju.