Galaxy S21 FE - nowe zdjęcia potwierdzają wygląd tylnego panelu aparatu

Samsung planuje premierę Galaxy S21 FE w styczniu, w trakcie targów CES 2022. Premiera nowego modelu z serii Fan Edition ma odbyć się już za dwa miesiące, a produkcja już wydaje się być w toku.

Źródło: LetsGoDigital

Rendery przedstawiające rzekomy projekt Galaxy S21 FE pojawiły się już wcześniej, ale najnowszy przeciek (za pośrednictwem @MauriQHD) pozwala nam teraz spojrzeć na tylny panel telefonu na nowych prawdziwych zdjęciach. Widzimy trzy okrągłe wycięcia na aparat i jedno na lampę błyskową LED.

Obudowa aparatu ma kształt, jakiego można się było spodziewać i przypomina Galaxy S21 i Galaxy S21+. Wygląda na zatopioną w środku, bo brakuje jej ozdobnego, metalicznego elementu (przynajmniej na tych zdjęciach). W finalnym produkcie spodziewamy się jednak, że obudowa aparatu będzie wystawać.

Zobacz również:

  • Huawei szykuje odpowiedź na Galaxy Z Flip 3? Oto dowody
  • Samsung Galaxy S21 FE - data premiery, cena, specyfikacja techniczna [01.12.2021]
  • Oto oficjalne tapety Samsung Galaxy S22!

Mówi się, że Galaxy S21 FE będzie dzielił co najmniej kilka komponentów sprzętowych z modelem spoza linii Fan Edition. Natomiast największa różnica pojawi się jednak po stronie oprogramowania, gdyż Galaxy S21 FE najprawdopodobniej będzie działać w oparciu One UI 4.0. Te trzy wycięcia na aparat, które widać na tylnym panelu, mają pomieścić 12 MP aparat główny, 12 MP ultra szeroką jednostkę i 8 MP teleobiektyw.

Premiera tego modelu ma się odbyć już na początku stycznia przyszłego roku, a dokładniej podczas tragów CES 2022.