Galaxy S21 FE ośmiesza najnowszy S22 a jeszcze dostajesz Galaxy Watch za darmo! Sprawdź tę promocję Samsunga

W internecie pojawia się wiele dobrych okazji na ciekawe smartfony w świetnych cenach. Tym razem mamy dobrą promocję prosto od producenta - Samsung Galaxy S21 FE z atrakcyjnym rabatem i niezłym dodatkiem za darmo.

Fot. TechAdvisor

Samsung usilnie stara się przekonać klientów do zakupu nowego telefonu producenta. Strategia firmy jest prosta - stworzyć naprawdę dobre telefony, a później wymyślić na nie jeszcze lepsze przeceny i promocje. Trzeba przyznać, że taki model działa i coraz więcej osób przekonuje się do smartfonów Samsunga.

Już teraz do wyprzedaży trafił kolejny ciekawy model - Galaxy S21 FE. Jest to trochę zapomniany "budżetowy flagowiec" - byłby bez wątpienia o wiele większym hitem, gdyby nie opóźnienia w jego produkcji, przez co premiera opóźniła się o kilka miesięcy. W efekcie został on wprowadzony na rynek prawie w tym samym czasie, co S22 i nie sprzedawał się najlepiej - wiele osób wolało dopłacić do najnowszego telefonu. Jednak teraz, po prawie roku od zaprezentowania smartfona, jest to świetny kąsek dla łowców okazji.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Jaki smartfon kupić, aby nie przepłacić? Najbardziej opłacalne smartfony w 2023 roku

Nowa promocja na Samsunga S21 FE

Najnowsza oferta bo bardzo interesująca przecena połączona ze świetnym prezentem od Samsunga. Już teraz, aż do 23.10, możemy kupić Galaxy S21 FE aż o 500 zł taniej. To jednak nie wszystko. Samsung oddaje jeszcze za darmo swój świetny smartwatch, Galaxy Watch 4 44 mm!

Dzięki tej promocji kupując Galaxy S21 FE u autoryzowanych sprzedawców, zapłacimy za niego jedyne 2999 zł w wariancie 6/128 GB. Z kolei wariant 8/256 GB kosztuje teraz 3349 zł. Jednakże to nie koniec dobrych wiadomości. Inteligentny zegarek, który Samsung dorzuca do telefonu w prezencie, warty jest aż 1299 zł. W takim razie, kupując cały zestaw, oszczędzamy aż 1799 zł.

Galaxy S21 FE ośmiesza najnowszy S22 a jeszcze dostajesz Galaxy Watch za darmo! Sprawdź tę promocję Samsunga

Co najlepsze, aby skorzystać z tej promocji możemy kupić telefon u wybranego przez nas autoryzowanego sprzedawcy, których pełna lista znajduje się w regulaminie promocji. Nie musimy więc tego robić koniecznie przez stronę Samsunga.

Skorzystanie z niej także nie jest trudne. Wystarczy kupić Galaxy S21 FE w promocyjnej cenie pomiędzy 10.10 a 23.10. Następnie musimy aktywować nasz nowy telefon do 30.10, a także zarejestrować go w aplikacji Samsung Members. Po tym kroku wystarczy już tylko wypełnić formularz uczestnictwa w promocji, gdzie będziemy musieli podać kilka szczegółów o naszym urządzeniu i zakupie, a Samsung po weryfikacji (która trwa do 14 dni) wyśle nam nowiutki Galaxy Watch 4 BT 44 mm!

Czy warto kupić S21 FE?

Czy warto jednak pokusić się o kupno S21 FE? Według mnie jak najbardziej. Jest to jeden z niedocenionych smartfonów Samsunga - oferuje on najlepsze cechy zwykłego S21 w mniejszej cenie. Ponadto, możemy tez liczyć na wyjątkowo długie wsparcie aktualizacjami, dzięki czemu nasz nowy telefon bez problemu posłuży nam nawet przez 5 lat - taki standard w Androidowym świecie jest prawdziwą rzadkością.

Sam telefon jest bardzo sprawny - ma świetne aparaty, bardzo szybki procesor, jest też naprawdę dobrze wykonany i wygląda - przynajmniej według mnie - bardzo dobrze. Dostajemy też typowe, Samsungowe dopracowanie - świetnie wykonany telefon i szybką nakładkę na Androida, która przy okazji oferuje szeroką funkcjonalność i sporo unikalnych funkcji. Czego tu nie lubić?

Galaxy Watch 4 to także nie przelewki. Mimo wejścia na rynek kolejnej wersji, jest to nadal świetny smartwatch, który działa dzięki jednemu z najlepszych systemów operacyjnych - WearOS 3. Warto w ogóle zastanowić się, czy jest sens kupować najnowszą wersję - jak pokazujemy w tym artykule, Watch 4 wcale nie ma sięczego wstydzić, bo róznice są dość niewielkie. Szczególnie w tak dobrej promocji, na pewno będziemy bardzo zadowoleni z tego inteligentnego zegarka Samsunga.

Aktualizacja: 10 października 2022 10:47

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: