Galaxy S21 FE ośmiesza najnowszy S22 a jeszcze dostajesz Galaxy Watch za darmo! Sprawdź tę promocję Samsunga

W internecie pojawia się wiele dobrych okazji na ciekawe smartfony w świetnych cenach. Tym razem mamy dobrą promocję prosto od producenta - Samsung Galaxy S21 FE z atrakcyjnym rabatem i niezłym dodatkiem za darmo.

Fot. TechAdvisor

Samsung usilnie stara się przekonać klientów do zakupu nowego telefonu producenta. Strategia firmy jest prosta - stworzyć naprawdę dobre telefony, a później wymyślić na nie jeszcze lepsze przeceny i promocje. Trzeba przyznać, że taki model działa i coraz więcej osób przekonuje się do smartfonów Samsunga.

Już teraz do wyprzedaży trafił kolejny ciekawy model - Galaxy S21 FE. Jest to trochę zapomniany "budżetowy flagowiec" - byłby bez wątpienia o wiele większym hitem, gdyby nie opóźnienia w jego produkcji, przez co premiera opóźniła się o kilka miesięcy. W efekcie został on wprowadzony na rynek prawie w tym samym czasie, co S22 i nie sprzedawał się najlepiej - wiele osób wolało dopłacić do najnowszego telefonu. Jednak teraz, po prawie roku od zaprezentowania smartfona, jest to świetny kąsek dla łowców okazji.

Zobacz również:

Nowa promocja na Samsunga S21 FE

Najnowsza oferta bo bardzo interesująca przecena połączona ze świetnym prezentem od Samsunga. Już teraz, aż do 23.10, możemy kupić Galaxy S21 FE aż o 500 zł taniej. To jednak nie wszystko. Samsung oddaje jeszcze za darmo swój świetny smartwatch, Galaxy Watch 4 44 mm!

Dzięki tej promocji kupując Galaxy S21 FE u autoryzowanych sprzedawców, zapłacimy za niego jedyne 2999 zł w wariancie 6/128 GB. Z kolei wariant 8/256 GB kosztuje teraz 3349 zł. Jednakże to nie koniec dobrych wiadomości. Inteligentny zegarek, który Samsung dorzuca do telefonu w prezencie, warty jest aż 1299 zł. W takim razie, kupując cały zestaw, oszczędzamy aż 1799 zł.

Galaxy S21 FE ośmiesza najnowszy S22 a jeszcze dostajesz Galaxy Watch za darmo! Sprawdź tę promocję Samsunga

Co najlepsze, aby skorzystać z tej promocji możemy kupić telefon u wybranego przez nas autoryzowanego sprzedawcy, których pełna lista znajduje się w regulaminie promocji. Nie musimy więc tego robić koniecznie przez stronę Samsunga.

Skorzystanie z niej także nie jest trudne. Wystarczy kupić Galaxy S21 FE w promocyjnej cenie pomiędzy 10.10 a 23.10. Następnie musimy aktywować nasz nowy telefon do 30.10, a także zarejestrować go w aplikacji Samsung Members. Po tym kroku wystarczy już tylko wypełnić formularz uczestnictwa w promocji, gdzie będziemy musieli podać kilka szczegółów o naszym urządzeniu i zakupie, a Samsung po weryfikacji (która trwa do 14 dni) wyśle nam nowiutki Galaxy Watch 4 BT 44 mm!

Czy warto kupić S21 FE?

Czy warto jednak pokusić się o kupno S21 FE? Według mnie jak najbardziej. Jest to jeden z niedocenionych smartfonów Samsunga - oferuje on najlepsze cechy zwykłego S21 w mniejszej cenie. Ponadto, możemy tez liczyć na wyjątkowo długie wsparcie aktualizacjami, dzięki czemu nasz nowy telefon bez problemu posłuży nam nawet przez 5 lat - taki standard w Androidowym świecie jest prawdziwą rzadkością.

Sam telefon jest bardzo sprawny - ma świetne aparaty, bardzo szybki procesor, jest też naprawdę dobrze wykonany i wygląda - przynajmniej według mnie - bardzo dobrze. Dostajemy też typowe, Samsungowe dopracowanie - świetnie wykonany telefon i szybką nakładkę na Androida, która przy okazji oferuje szeroką funkcjonalność i sporo unikalnych funkcji. Czego tu nie lubić?

Galaxy Watch 4 to także nie przelewki. Mimo wejścia na rynek kolejnej wersji, jest to nadal świetny smartwatch, który działa dzięki jednemu z najlepszych systemów operacyjnych - WearOS 3. Warto w ogóle zastanowić się, czy jest sens kupować najnowszą wersję - jak pokazujemy w tym artykule, Watch 4 wcale nie ma sięczego wstydzić, bo róznice są dość niewielkie. Szczególnie w tak dobrej promocji, na pewno będziemy bardzo zadowoleni z tego inteligentnego zegarka Samsunga.

Aktualizacja: 10 października 2022 10:47