Galaxy S21 FE prawdopodobnie pojawi się na targach CES 2022!

Najnowsze doniesienia przedstawiają optymistyczną wizję nadchodzącej premiery Galaxy S21 FE. Wszystko wskazuje na to, że najnowszy smartfon z serii Fan Edition zostanie zaprezentowany na początku stycznia, podczas tragów CES 2022.

Źródło: LetsGoDigital

Gdyby Samsung był w stanie trzymać się swojego dotychczasowego planu wydawniczego dla nowych smartfonów z serii Fan Edition, już teraz moglibyśmy cieszyć się z oficjalnego wydania Galaxy S21 FE. Niestety ani początkowa data premiery, ani kolejne wydarzenia Galaxy Unpacked nie przyniosły nam tego smartfona. Ostatnie plotki wskazują jednak, że Galaxy S21 FE ma pojawić się w styczniu 2022 roku.

Mówi się, że Samsung chce wydać Galaxy S21 FE w pierwszym miesiącu 2022 roku. Dowiedzieliśmy się teraz, że smartfon ten nie zostanie wprowadzony w dniu 11 stycznia, jak twierdziło się do tej pory. Zamiast tego słyszymy, że Galaxy S21 FE zostanie ogłoszony kilka dni wcześniej.

Zobacz również:

  • Galaxy Watch 4 - nowości i aktualizacje po premierze [07.12.2021]
  • Samsung Galaxy S21 FE - data premiery, cena, specyfikacja techniczna [07.12.2021]
  • Oto oficjalne tapety Samsung Galaxy S22!

Według najświeższych plotek, Samsung chce przedstawić Galaxy S21 FE na targach CES 2022. Najbliższe targi CES zaplanowano na 5-8 stycznia i jak zwykle odbędą się w Las Vegas.

Od lat Samsung nie zapowiedział nowego smartfona w trakcie CES. Wydarzenie to jest zazwyczaj zarezerwowane dla elektroniki użytkowej i produktów mobilnych, które nie zawsze zmierzają do masowej produkcji.

Należy pamiętać, że informacje te mogą ulec zmianie i nigdy nie można być zbyt pewnym tego, co ostatecznie zostanie nam zaprezentowane. Wiele firm wciąż cierpi z powodu globalnego niedoboru półprzewodników. Niemniej jednak, CES 2022 jest najbliższym wydarzeniem technologicznym, na którym Samsung mógłby zaprezentować Galaxy S21 FE. O ile firma nie planuje jednoczesnej premiery Galaxy S21 FE oraz Galaxy S22, może śmiało założyć, że premiera kolejnego smartfona z serii Fan Edition odbędzie się podczas styczniowych targów.