Galaxy S21 FE zadebiutuje 19 sierpnia. Jest na co czekać!

Tani flagowiec z rodziny Galaxy S21 zadebiutuje razem z nową generacją składanych smartfonów. Samsung przygotowuje wydarzenie 19 sierpnia. Na kolejne wydarzenie z cyklu Galaxy Unpacked warto poczekać.

Na drugą połowę sierpnia 2021 roku planowane jest kolejne wydarzenie z cyklu Galaxy Unpacked. Samsung zaprezentuje na nim nowe smartfony. Mowa o tańszej wersji Galaxy S21 oraz nowych składanych smartfonach Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3.

Galaxy S21 FE

Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy Z Fold 3 może być pierwszym składanym smartfonem Samsunga z wbudowaną kamerką do selfie umieszczoną pod ekranem oraz panelem kompatybilnym z piórem S-Pen.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • To naprawdę się dzieje! Galaxy Tab S9 został przetestowany pod katem najbardziej przydatnej zmiany
  • Jakiego Samsunga kupić w 2023 roku? Oto najlepsze modele z serii Galaxy

Wcześniejsze plotki wskazywałem na premierę Galaxy Z Flip 3 oraz Galaxy Z Fold 3 w czerwcu 2021 roku. Najnowsze informacje wskazują, że urządzenia pojawia się na rynku nieco później.

Samsung Galaxy Z Fold 3 wraz z Galaxy S21 Ultra mają zapełnić lukę po Samsungu Galaxy Note. Szef działu mobilnego Smausnga przekazał, że premiera nowego przedstawiciela linii Galaxy Note w 2021 roku jest mało prawdopodobna.

Nas najbardziej interesuje najtańszy model - Galaxy S21 FE. Smartfon ten zaoferuje specyfikację techniczną zbliżoną do bazowego Galaxy S21, a cena startowa ma być znacznie bardziej przystępna dla naszego portfela.

Mówi się, że Galaxy S21 FE dostępny będzie jedynie w wersji z modemem sieci 5G, a smartfon kosztować będzie około 625 dolarów w Korei Południowej, co przekłada się na około 3000 zł w naszym kraju.

Źródło: androidcentral.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: