Galaxy S21 - kolejne informacje o kolorach nadchodzącego Samsunga

Informowaliśmy już o wersjach kolorystycznych przyszłorocznych flagowców. Teraz otrzymujemy nowe, poprawione dane. Co się zmieniło?

Dwa dni temu informowaliśmy o wersjach kolorystycznych nadchodzących flagowców Samsunga na 2021 rok. Smartfony z rodziny Galaxy S21 zadebiutują już w styczniu przyszłego roku. Podobnie, jak w tym roku do wyboru otrzymamy kilka wersji kolorystycznych.

Szary Samsung Galaxy S21

Szary Samsung Galaxy S21

Najnowsze informacje pochodzące od Ross'a Young'a (@DSCCRoss) weryfikują wcześniejsze plotki. Okazuje się, że poprzednio podano wersje kolorystyczne z błędem.

Young donosi, że Samsung Galaxy S21 sprzedawany będzie w kolorze szarym, różowym, fioletowym oraz białym. Pośredni model Galaxy S21+ dostępny będzie w kolorze czarnym, srebrnym oraz fioletowym. Dodatkowo w Korei Południowej pojawi się limitowana wersja w kolorze różowym. Topowy Galaxy S21 Ultra sprzedawany będzie w dwóch kolorach - czarnym oraz srebrnym.

Powyższe informacje wskazują, że podobnie, jak w 2020 roku Samsung pozycjonuje Galaxy S21 dla młodszych odbiorców. Droższe modele oferowane będą tylko i wyłączenie w stonowanych wersjach kolorystycznych.

Więcej informacji o Samsungu Galaxy S21 znajdziesz tutaj.

Źródło: Twitter.com