Galaxy S21 to dopiero początek - Samsung szykuje aż siedem flagowców

Samsung szaleje. Koreańczycy zamierzają wprowadzić na rynek aż siedem flagowych urządzeń. Trzy z nich zaoferują wsparcie dla rysika S-Pen pomimo braku przynależności do serii Galaxy Note.

Samsung powoli zamyka już 2020 rok i ostro przygotowuje się do ofensywy produktowej na 2021 rok. Wiemy już, że flagowe modele z rodziny Galaxy S21 zadebiutują wcześniej, niż zwykle - 14 stycznia 2021 roku. Dodatkowo topowy model - Galaxy S21 Ultra ma po raz pierwszy w historii zaoferować wsparcie dla rysika S-Pen i tym samym wysłać smartfony Galaxy Note na emeryturę.

Samsung Galaxy Z Fold 2 z akcesoriami

Samsung Galaxy Z Fold 2 z akcesoriami

Max Weinbach przekazał, na jakie flagowe smartfony możemy liczyć. Na liście nie brakuje zarówno pewniaków, jak i mocnych zaskoczeń.

Zaczynamy od smartfonów z rodziny Galaxy S21. Na początku zobaczymy Galaxy S21, Galaxy S21+ oraz Galaxy S21 Ultra. Na rynku pojawi się także nieco tańszy Galaxy S21FE. Smartfon ten dołączy do oferty w późniejszym okresie czasu. Wszystko ze względu na niedawną premierę Galaxy S20FE.

Koreańczycy zamierzają również solidnie rozbudować ofertę składanych smartfonów z elastycznymi ekranami. Na rynku pojawi się Galaxy Z Fold 3 z obudową z centralnym zawiasem - urządzenie rozkładać się będzie jak książka. Również ten model powinien otrzymać kompatybilność z piórem S-Pen. Nie zabraknie nieco tańszego Galaxy Z Flip 3 z klasyczną obudową z klapką.

Co z ostatnim - siódmym flagowcem na 2021 rok. Okazuje się, że Samsung przygotowuje jeszcze jednego smartfona z elastycznym ekranem. Będzie to Samsung Galaxy Z Fold FE - tańsza wersja Galaxy Z Fold 3. Prawdopodobnie również ten smartfon otrzyma wsparcie dla pióra S-Pen.

Więcej informacji o Galaxy S21 znajdziesz tutaj.

Źródło: Twitter.com