Galaxy S22 Ultra i Galaxy Buds 2 za darmo! Najlepsze promocje na sprzęt Samsunga [18.05.2022]

Przedstawiamy najlepsze promocje i inne okazje cenowe na urządzenia Galaxy, jakie udało nam się znaleźć w popularnych sklepach z elektroniką oraz u największych operatorów komórkowych w Polsce.


Galaxy S22 Ultra

Fot. Samsung

Poniżej znajdziesz ceny najnowszych urządzeń z serii Galaxy od firmy Samsung. W wielu sklepach internetowych urządzenia te dostępne są w atrakcyjnych cenach, przedstawiamy je wszystkie. Sprawdź również: Najlepsze promocje na sprzęt Apple - iPhone, MacBook, Watch

Galaxy S22 Ultra za darmo! Sprawdź, jak odebrać smartfon

Jako wiodący na świecie dostawca telewizorów klasy premium, Samsung często oferuje niesamowite oferty na najlepsze telewizory. Firma przywróciła dziś w Indiach swoją popularną promocję "Samsung Big TV Days". Klienci, którzy kupią wybrane modele z wyższej półki, mogą otrzymać Galaxy S22 Ultra za darmo. Firma oferuje również Galaxy A22 5G za darmo przy zakupie wybranych modeli z wyższej półki. Jest to dodatek do oferowanego cashbacku do 20%.

Zobacz również:

  • Sobotnia oferta w Lidlu: tania elektronika - co warto kupić?
  • Lidl: zestawy urządzeń do domu i warsztatu w ekstra cenach! [21.05.2022]
  • Galaxy S22 Ultra za darmo! Zobacz, jak odebrać smartfon

Samsung jest szczególnie zainteresowany zwiększeniem swojego udziału w indyjskim rynku telewizorów. Już teraz ma 32% udziału w tym rynku, a w najbliższej przyszłości chce go zwiększyć do 36%. W tym celu firma będzie teraz sprzedawać telewizory za pośrednictwem sklepów mobilnych w całych Indiach.

Klienci w Indiach, którzy zakupią telewizor Neo QLED 8K o przekątnej 75 cali lub większej, otrzymają Galaxy S22 Ultra za darmo. Osoby, które zakupią wybrane modele telewizorów Neo QLED i QLED, 75-calowy telewizor Frame oraz 75-calowe i starsze modele telewizorów Crystal 4K UHD otrzymają za darmo Galaxy A22 5G.

Samsung Neo QLED 8K

Fot. Samsung

Wreszcie, osoby, które zakupią 50-calowy telewizor Neo QLED TV, 50- lub 55-calowy telewizor QLED TV, otrzymają w prezencie kamerę SlimFit. Przez cały okres obowiązywania oferty klienci mogą uzyskać do 20% cashback na zakupy i łatwe miesięczne raty.

Oferty te są dostępne we wszystkich wiodących sklepach z elektroniką użytkową w Indiach. Należy pamiętać, że te darmowe prezenty są dostępne tylko przez ograniczony czas. Promocja zakończy się 30 czerwca 2022 roku. Jeśli więc chciałeś kupić telewizor Samsung w Indiach, teraz jest idealny moment, aby uzyskać jak najwięcej korzyści.

Galaxy S22 Ultra

Fot. Samsung

Galaxy Buds 2 za darmo! Sprawdź, jak odebrać słuchawki

Najlepsze promocje na smartfony Galaxy

Kupno nowego telefonu zawsze wiąże się z niemałą ekscytacją - już niedługo będzie można bawić się zupełnie nowym urządzeniem i poznawać jego innowacyjne funkcje. Samsung jednak, dzięki swojej nowej promocji, wprowadzą tę ekscytację na kolejny poziom.

Jednym z najlepszych dodatków do telefonu są dobre słuchawki. Dzięki takiej parze możemy zrobić naprawdę wiele - słuchać muzyki, czy oglądać ulubione filmy w każdym zakątku świata, odciąć się na chwilę od zgiełku miasta i zrelaksować przy szumie fal dostarczanym prosto do naszych uszu, czy też przeprowadzać ważne rozmowy bez ciekawskich uszu słuchających każdego słowa naszego rozmówcy.

Galaxy a53 5g

Fot. Samsung

Właśnie taki zestaw przygotował Samsung w promocji oferowanej dla swoich klientów. Aż do 29 maja, przy zakupie nowego smartfona Samsung Galaxy A53 5G, możemy dostać Galaxy Buds2 za darmo! Jest to nie byle jaki prezent, gdyż same słuchawki kosztują 649 zł. Dodatkowo sam smartfon jest dostępny na stronie producenta w obniżonej cenie, która aktualnie wynosi 1799 zł (obniżka z 2099 zł). Wygląda więc na to, że Samsung naprawdę bardzo chce zachęcić klientów do swojego najnowszego przedstawiciela średniej półki smartfonów!

Aby wziąć udział w promocji wystarczy, po zakupie telefonu, zarejestrować go w aplikacji Samsung Members, a także odpowiednio wypełnić formularz dostępny w tej apce. Po spełnieniu tych formalności, w ciągu 21 dni, powinny do nas trafić nowe słuchawki! Więcej szczegółów można uzyskać na stronie promocji.

Galaxy a53 5g galaxy buds2

Fot. Samsung

Galaxy S22

Galaxy S22+

Galaxy S22 Ultra

Galaxy Z Fold 3

Galaxy Z Flip 3

Galaxy S21

Galaxy S20 FE

Galaxy A52s

Najlepsze promocje na tablety Galaxy

Galaxy Tab S7

Najlepsze promocje na smartwatche Galaxy

Galaxy Watch 4

Najlepsze promocje na słuchawki Galaxy

Galaxy Buds 2

Galaxy Buds Live

Fot. Daniel Olszewski / PCWorld.pl

Fot. Daniel Olszewski / PCWorld.pl

Aktualizacja: 18 maja 2022 15:00