Galaxy S22 Ultra za darmo! Sprawdź, jak odebrać smartfon

Jako wiodący na świecie dostawca telewizorów klasy premium, Samsung często oferuje niesamowite oferty na najlepsze telewizory. Firma przywróciła dziś w Indiach swoją popularną promocję "Samsung Big TV Days".

Galaxy S22 Ultra

Fot. Samsung

Klienci, którzy kupią wybrane modele z wyższej półki, mogą otrzymać Galaxy S22 Ultra za darmo. Firma oferuje również Galaxy A22 5G za darmo przy zakupie wybranych modeli z wyższej półki. Jest to dodatek do oferowanego cashbacku do 20%.

Samsung Galaxy S22 Ultra

Fot. Artur Tomala / PCWorld.pl

Samsung jest szczególnie zainteresowany zwiększeniem swojego udziału w indyjskim rynku telewizorów. Już teraz ma 32% udziału w tym rynku, a w najbliższej przyszłości chce go zwiększyć do 36%. W tym celu firma będzie teraz sprzedawać telewizory za pośrednictwem sklepów mobilnych w całych Indiach.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Który TV będzie lepszy dla gracza? QE50QN92CATXXH czy QE55Q80BATXXH?

Klienci w Indiach, którzy zakupią telewizor Neo QLED 8K o przekątnej 75 cali lub większej, otrzymają Galaxy S22 Ultra za darmo. Osoby, które zakupią wybrane modele telewizorów Neo QLED i QLED, 75-calowy telewizor Frame oraz 75-calowe i starsze modele telewizorów Crystal 4K UHD otrzymają za darmo Galaxy A22 5G.

Samsung Galaxy S22 Ultra

Fot. Artur Tomala / PCWorld.pl

Wreszcie, osoby, które zakupią 50-calowy telewizor Neo QLED TV, 50- lub 55-calowy telewizor QLED TV, otrzymają w prezencie kamerę SlimFit. Przez cały okres obowiązywania oferty klienci mogą uzyskać do 20% cashback na zakupy i łatwe miesięczne raty.

Oferty te są dostępne we wszystkich wiodących sklepach z elektroniką użytkową w Indiach. Należy pamiętać, że te darmowe prezenty są dostępne tylko przez ograniczony czas. Promocja zakończy się 30 czerwca 2022 roku. Jeśli więc chciałeś kupić telewizor Samsung w Indiach, teraz jest idealny moment, aby uzyskać jak najwięcej korzyści.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: