Galaxy S22 i Galaxy S22+ jak iPhone 13? Design nas zaskoczy

Mając już za sobą premiery flagowych smartfonów Samsunga na rok 2021, fani mogą teraz skierować swoją uwagę w stronę serii Galaxy S22. Najnowsze doniesienia wskazują na to, że firma wzoruje się na jednym ze swoich konkurentów.

Źródło: @OnLeaks / digit.in

Na chwilę obecną Samsung nie potwierdził nic na temat nadchodzącej serii Galaxy S22. Nie brakuje jednak plotek i przecieków dotyczących tych urządzeń. Najnowsze z nich sugerują, że wzornictwo Galaxy S22 i Galaxy S22+ będzie czerpać inspirację z iPhone'a 13.

Według leakstera @UniverseIce z Twittera, Galaxy S22 i Galaxy S22+ będą zasadniczo wyglądać jak iPhone 13 bez charakterystycznego notcha. Samsung używa wyświetlacz Infinity-O dla swoich urządzeń i właśnie dlatego nie mają one tego wcięcia w pierwszej kolejności. Twierdzi się również, że oba urządzenia będą miały płaski panel wyświetlacza. Nie jest to szokująca rewelacja, ponieważ plotkowało się już o tym, że płaskie wyświetlacze znajdą się w tych urządzeniach. Nowe flagowce mogą również mieć symetryczne ramki.

Zobacz również:

Niedawno wyciekły również atrapy Galaxy S22, które wskazywały na podobne wzorcistwo, jakie wskazuje w swojej wiadomości leakster na Twitterze. Jest to więc całkiem możliwe, że obserwacje poczynione przez niego mogą znaleźć swoje zastosowanie w przyszłości.

Mamy jeszcze kilka miesięcy, aż Samsung oficjalnie zaprezentuje serię Galaxy S22. Wcześniej spodziewano się, że seria ta zadebiutuje w styczniu 2022 roku. Teraz jednak słyszymy, że premiera Galaxy S22 zaplanowana jest na luty 2022 roku.

Źródło: Ice Universe

Źródło: Ice Universe