Galaxy S22 otrzyma aktualizację, która naprawi poważny błąd aparatu

Następna aktualizacja Galaxy S22 poprawi działanie aparatu przy słabym oświetleniu.

Fot. Dominik Tomaszewski / Foundry

Wielu użytkowników Galaxy S22 od dłuższego czasu skarżyło się, że różne dziwne źródła światła pojawiają się na zdjęciach wykonanych głównym tylnym aparatem w warunkach słabego oświetlenia. W marcu Samsung przyznał się do tego problemu i powiedział, że pracuje nad aktualizacją oprogramowania, która naprawi ten problem. Prace nad aktualizacją oprogramowania miały zakończyć się w marcu, a aktualizacja miała zostać udostępniona w kwietniu.

Niestety, minęło wiele miesięcy, ale aktualizacja oprogramowania nadal nie została wdrożona. Cóż, Samsung ujawnił teraz, że opracowywanie poprawki oprogramowania zostało zakończone i zostanie ona wdrożona wraz z następną aktualizacją oprogramowania. Biorąc pod uwagę, że gigant technologiczny wdrożył już poprawkę zabezpieczeń z lipca 2023 roku dla serii Galaxy S22, poprawka dla neonów (i innych źródeł światła) pojawiających się na zdjęciach może pojawić się jako część aktualizacji zabezpieczeń z sierpnia 2023 roku dla serii Galaxy S22.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Samsung Galaxy S22 - najnowsze informacje i aktualizacje po premierze [11.07.2023]
  • Aktualizacja Galaxy Store albo atak hackera! Ty wybierasz

Wiadomość pochodzi z forum społeczności Samsung w Korei. Kiedy użytkownik platformy zapytał o status aktualizacji, moderator odpowiedział:

Sprawdziłem to, o czym wspomniałeś. Poprawka zostanie wydana w następnej aktualizacji oprogramowania. Data docelowa nie została jeszcze ustalona. Poinformujemy Cię, gdy data aktualizacji oprogramowania zostanie ustalona.

Ludzie skarżyli się również, że niebo wydaje się zaszumione na zdjęciach wykonanych w warunkach słabego oświetlenia za pomocą głównych tylnych kamer tych telefonów. Mamy nadzieję, że nadchodząco aktualizacja naprawi również ten problem.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: