Galaxy S23 już niedługo ujrzy światło dzienne! Poznaliśmy datę premiery nowego flagowca Samsunga

Premiera najnowszych flagowców Samsunga zbliża się wielkimi krokami. Dzięki najnowszym przeciekom dowiedzieliśmy się, kiedy koreański gigant ma zamiar wprowadzić na rynek swoje nowe telefony.

Fot. Onleaks

Samsung przygotowuje się do wypuszczenia na rynek serii Galaxy S23. Mimo stosunkowo niewielkich zmian, których się spodziewamy, premiera ta może okazać się bardzo interesująca - jak pokazał nowy Pixel 7, nawet małe zmiany w połączeniu z dobrą ceną mogą oznaczać bardzo dobry telefon. Teraz dowiedzieliśmy się, kiedy dokładnie taką ocenę będziemy mogli wydać na temat Galaxy S23.

Według informacji zebranych przez koreański portal Chosun, Samsung przygotowuje się do globalnej premiery swoich smartfonów już na początku lutego 2023 roku. Seria S23 ma zostać zaprezentowana na samym początku miesiąca i trafić na półki sklepowe do 17 lutego. Jako że Samsung ma z zwyczaju zapowiadać swoje telefony z dwutygodniowym wyprzedzeniem, wydarzenia prezentującego nowe urządzenia możemy oczekiwać najpóźniej 3 lutego.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • To naprawdę się dzieje! Galaxy Tab S9 został przetestowany pod katem najbardziej przydatnej zmiany
  • Galaxy S22 otrzyma aktualizację, która naprawi poważny błąd aparatu

Nie jest to najwcześniejsza premiera flagowych telefonów Galaxy - ten tytuł przypada serii S21, przyspieszonej przez pandemię Covid-19. Jednak W tym roku Samsung planuje wprowadzić telefony na rynek stosunkowo prędko. Dla porównania, rok temu flagowce firmy trafiły na półki sklepowe kilka dni później, 25 lutego.

Według wielu źródeł takie przyspieszenie spowodowane jest coraz większym kurczeniem się rynku smartfonów oraz nadchodzącym kryzysem. Wypuszczając telefon jak najszybciej na rynek, producent ma nadzieję przekonać do siebie niezdecydowanych klientów, zanim jeszcze podejmą oni decyzję o kupnie telefonu innego producenta w nowym roku.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: