Galaxy S5 - Samsung przedstawia na filmie kluczowe zalety technologii ISOCELL

Smartfon Samsung Galaxy S5 oferuje aparat korzystający z technologii ISOCELL. Koreański producent udostępnił film, za pośrednictwem którego przybliża nam najważniejsze cechy tego rozwiązania.

Jesteśmy już po premierze smartfona Galaxy S5, który część konsumentów nieco rozczarował, gdyż zgodnie z pojawiającymi się wcześniej spekulacjami oczekiwali oni lepszego ekranu i procesora oraz metalowej obudowy. Pomimo tych "braków" urządzenie to jednak i tak wypada najlepiej (przynajmniej tak wynika z Waszych komentarzy) spośród wszystkich flagowców czołowych producentów, które zaprezentowane zostały podczas niedawnych targów MWC w Barcelonie.

Technologia ISOCELL

Spośród nowych rozwiązań oferowanych przez Galaxy S5 warto zwrócić uwagę na istotne zmiany jakie zaszły w aparacie fotograficznym. Nie chodzi tutaj o większą o 3 MP rozdzielczość, ale zastosowanie interesującej technologii ISOCELL. Wyróżniają ją następujące cechy:

- sensory ISOCELL są cieńsze od sensorów BSI, co może pomóc w konstruowaniu coraz cieńszych smartfonów

Zobacz również:

  • Oppo chce dołączyć do gigantów! Zrobi to co Google, Apple i Samsung?

- dzięki ISOCELL możliwe jest stworzenie fizycznej bariery pomiędzy sąsiadującymi pikselami, która pozwala na zmniejszenie "przebić" pomiędzy nimi nawet o 30%

- ISOCELL zapewnia, że każdy piksel jest w stanie, w porównaniu do BSI, odebrać nawet 30% więcej światła

Podsumowując, zastosowanie technologii ISOCELL powinno znacznie poprawić jakość zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych, z którym to problemem borykali się właściciele modelu Galaxy S4.

Zobaczcie to na filmie

Abyśmy mogli lepiej zrozumieć o co chodzi w technologii ISOCELL oferowanej przez aparat Galaxy S5, Samsung udostępnił właśnie krótki filmik omawiający jej kluczowe cechy:

Wszystko to wygląda naprawdę obiecująco. O tym, czy ISOCELL oferuje aż takie zalety przekonamy się jednak dopiero wtedy, gdy Galaxy S5 zostanie przetestowany.