Galaxy S5 i Galaxy Note 4 mogą otrzymać Androida L już pod koniec listopada

Google Android L, jak twierdzi serwis SamMobile, może zostać udostępniony właścicielom Galaxy S5 i Galaxy Note 4 w nieco ponad 2 miesiące od premiery.

Firma Google chociaż już kilka miesięcy temu udostępniła deweloperom rozwojową wersję systemu Android L, nadal nie potwierdziła oficjalnie daty jego premiery. Użytkownicy smartfonów z Androidem czekają na niego z niecierpliwością, lecz niestety część z nich będzie musiała "obejść się smakiem". Z pewnością nie dotyczy to jednak właścicieli modeli Galaxy S5 i Galaxy Note 4, którzy, jak donosi serwis SamMobile, mogą dodatkowo wkrótce zostać mile zaskoczeni. Jego zdaniem bowiem urządzenia te mogą otrzymać nowy system Google już pod koniec listopada, lub na początku grudnia.

Warto przypomnieć, że kilka dni temu pracownik działu obsługi klienta w niemieckim oddziale firmy Motorola w odpowiedzi na pytanie internauty stwierdził, że smartfon Moto G może spodziewać się aktualizacji do Androida L jeszcze w tym miesiącu. Jeżeli SamMobile ma rację oznaczałoby to, że koreański producent musiałby naprawdę mocno się sprężyć, aby dostarczyć aktualizację flagowym smartfonom w zaledwie dwa miesiące po jej udostępnieniu przez Google.

Zobacz również:

  • Android 13 - Sprawdź czy Twoje urządzenie dostanie aktualizację [AKTUALIZACJA 24.05.2022]