Galaxy S6, Galaxy S6 Edge - pobierz instrukcje

Smartfony Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge przykuły uwagę mobilnego rynku. W Internecie można już znaleźć ich instrukcje obsługi.

Bez wątpienia najbardziej oczekiwaną premierą początku 2015 roku była prezentacja nowego flagowego smartfona Samsunga, modelu Galaxy S6, która miała miejsce 1 marca, dzień przed rozpoczęciem targów MWC w Barcelonie. Wraz z nim, o czym spekulowano wcześniej, koreańska firma pokazała model Galaxy S6 Edge, który w odróżnieniu od fabletu Note Edge posiada ekran zakrzywiony wzdłuż dwóch dłuższych krawędzi obudowy. To nowatorskie rozwiązanie po raz pierwszy dostępne na mobilnym rynku, którym Samsung potwierdził, że stać go na wyznaczanie nowych kierunków rozwoju smartfonów.

Smartfony Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge nie są jeszcze oficjalnie dostępne na rynku, chociaż ich przedsprzedaż już się rozpoczęła m.in. w Holandii. Jeżeli jesteście zainteresowani bliższym poznaniem tych urządzeń, być może zainteresuje Was, że w Sieci dostępne są już instrukcje obsługi. Niestety nie w języku polskim. Na szczęście oprócz wersji francuskiej i holenderskiej dostępna jest też wersja angielska.

Zobacz również:

  • Oppo chce dołączyć do gigantów! Zrobi to co Google, Apple i Samsung?
  • Nowy tablet od Samsunga. Co wiemy o Galaxy Tab S7 FE?
  • Pięcioletnie Galaxy S6 i Galaxy Note 5 otrzymują nową aktualizację!

Pobierz: instrukcja obsługi Galaxy S6 (PDF)

Pobierz: instrukcja obsługi Galaxy S6 Edge (PDF)