Galaxy S6 i S6 Edge otrzymują Worda, Excela i PowerPointa

Na smartfony Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge zaczęła trafiać aktualizacja dostarczająca aplikacje Microsoftu z pakietu Office: Word, Excel i PowerPoint.

Właściciele smartfonów Samsung Galaxy S6 i Galasy S6 Edge zaczęli otrzymywać aktualizację oprogramowania, wraz z którą na ich urządzeniu pojawiło się kilka aplikacji firmy Microsoft. Chodzi tutaj o pakiet Office i takie programy jak Word (edytor tekstu), Excel (arkusz kalkulacyjny) i PowerPoint (tworzenie prezentacji).

Aktualizacja nosi oznaczenie LMY47X.G925FXXU2COH2, "waży" 220 MB i jak informują zachodnie serwisy podobno nie wymaga do instalacji zgody użytkownika. To kiedy (i czy w ogóle) właściciel Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge ją otrzyma zależy od regionu, w którym mieszka i operatora.

Zobacz również:

Smartfony Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge dostarczane są z takimi aplikacjami Microsoftu jak OneDrive i OneNote. Informacja o powyższej aktualizacji może oznaczać, że obecność produktów amerykańskiej firmy na urządzeniach Galaxy będzie coraz bardziej znacząca. Jeżeli tak, być może w niedalekiej przyszłości zagości na nich także osobisty asystent Cortana.