Galaxy S7 i S7 Edge z rekordową popularnością. Doceniliście zaokrąglony ekran

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że smartfony Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge cieszą się rekordową popularnością w przedsprzedaży. Szalenie interesujące jest też to, że zdecydowanie więcej zamówień dotyczy "zakrzywionego" modelu.

Podczas targów MWC 2016 w Barcelonie Samsung stwierdził, że smartfon Galaxy S7 powinien cieszyć się większą popularnością od Galaxy S6. Urządzenie jest już dostępne w przedsprzedaży wraz z modelem Galaxy S7 Edge, lecz póki co nie mamy niestety żadnych oficjalnych informacji na temat ilości zamówień. Najświeższy wpis na blogu znanego osobom śledzącym wydarzenia w branży mobilnej Eldara Murtazina z rosyjskiego Mobile-Review rzuca jednak światło na ten temat. Dodajmy, bardzo korzystne dla koreańskiego producenta.

"Przedsprzedaż na Galaxy S7 bije rekordy na całym świecie, w tym w Rosji" - twierdzi Eldar Murtazin.

Zobacz również:

  • Smartfony w promocji - sprawdź najlepsze okazje! [3.12.2021]
  • Nowy tablet od Samsunga. Co wiemy o Galaxy Tab S7 FE?

Co równie interesujące, według niego aż 64% zamówień dotyczy modelu Galaxy S7 Edge wyposażonego w zakrzywiony wzdłuż dłuższych krawędzi ekran.

Rynek się przekonał?

Jeżeli Eldar Murtazin się nie myli, oznacza to, że konsumenci przekonali się do zakrzywionego ekranu oraz wiążących się z nim dodatkowych możliwości. W najbliższych latach powinniśmy więc być świadkami pojawiania się "zakrzywionych" smartfonów także innych producentów.