Galaxy S7: pożegnajcie TouchWiz i przywitajcie Samsung Experience

Uczestnicy programu beta testów Samsunga instalując na Galaxy S7 lub Galaxy S7 Edge trzecią betę Androida 7.0 zauważyli, że nakładka TouchWiz zniknęła.


Samsung pracuje nad udostępnieniem Androida 7.0

Samsung pracuje nad udostępnieniem aktualizacji do Androida 7.0. Z pewnością pierwszymi wybrańcami, którzy będą mogli z niego skorzystać (być może jeszcze w 2016 roku) będą użytkownicy modeli Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. Tych z nich, którzy sięgnęli już po trzecią wersję beta "siódemki" czekała niemała niespodzianka dotycząca nakładki TouchWiz.

Koniec z TouchWiz

Okazało się, że widniejąca do tej pory w miejscu informacji o wersji nakładki nazwa TouchWiz (pojawiła się pierwszy raz na Galaxy S III) została zastąpiona nazwą Samsung Experience.

Samsung Experience - czekają nas duże zmiany?

Pomimo tego, że trzecia beta Androida 7.0 wnosi ze sobą kilka zmian wizualnych wygląda na to, że użytkownicy Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge (a także inni szczęściarze posiadający gadżety Samsunga przewidziane do aktualizacji) nie powinni raczej oczekiwać znaczących zmian w interfejsie. Obecnie nie ma mocnych podstaw uzasadniających zmianę nazwy nakładki.