Galaxy S8 przemienisz w desktopa

Do sieci "wyciekło" zdjęcie pochodzące ponoć z prezentacji Samsunga, z którego wynika, że Galaxy S8 zaoferuje podobną do Continuum funkcję pozwalająca na znaczące poszerzenie przestrzeni do pracy poprzez stworzenie desktopowego środowiska.


"Desktopowy" Galaxy S8

Jednym z najbardziej oczekiwanych obecnie smartfonów na rynku jest z pewnością Galaxy S8. Dzisiaj możemy podzielić się kolejnymi spekulacjami na jego temat. Są one bardzo interesujące ponieważ wynika z nich, że Samsung pracuje nad udostępnieniem użytkownikom funkcji podobnej do Continuum Microsoftu. Pozwalała ona będzie na podłączenie smartfona do monitora, myszki i klawiatury przemieniając mobilną platformę w desktopową.

Nie tylko Galaxy S8

O ile sama funkcja zostanie przedstawiona prawdopodobnie przy okazji premiery Galaxy S8 o tyle wydaje się, że będzie ona dostępna także dla innych high-endowych modeli Samsunga. Wszystko zależy od przyjętej przez koreańskiego producenta strategii, która będzie mocno powiązana ze sprzętowymi możliwościami konkretnych modeli smartfonów.

Zobacz również:

  • Kupić iPhone 12 teraz czy zaczekać na premierę iPhone 13?
  • Galaxy S9 przechodzi na emeryturę. Koniec z regularnymi aktualizacjami!
  • Windows 11 już w stadium beta. Co się zmieniło, jak zainstalować?

Galaxy S8 - kiedy premiera?

Obecnie oczekuje się, że premiera smartfona Galaxy S8 będzie miała miejsce w kwietniu podczas imprezy zorganizowanej w Nowym Jorku.

Źródło: AboutWindowsPhone