Galaxy Tab 4 Education - tablet dla szkół

Samsung wprowadził na rynek 10-calowy model Galaxy Tab 4 Education, który pracuje na Androidzie i posiada wbudowane wsparcie dla platformy Google Play for Education.

Specyfikacja jest niemal taka sama, jak dla Galaxy Tab 4 10.1. Znajdziemy tu wyświetlacz o przekątnej 10,1-cala, który umożliwia pokazywanie obrazu w rozdzielczości 1280x800 pikseli, czterordzeniowy procesor 1,2 GHz, 1,5 GB pamięci RAM oraz 16 GB miejsca na składowanie danych. Zastosowanym systemem jest KitKat. W obudowie umieszczono moduły Wi-fi i Bluetooth, wejście na microSD, a także dwie kamerki. Tylna ma rozdzielczość 3 MP, przednia - 1,3 MP. Tablet zasila bateria 6800mAh, która pozwala na 10 godzin nieprzerwanej pracy.

Galaxy Tab 4 Education - tablet dla szkół

Galaxy Tab 4 Education

Urządzenie nie tylko współpracuje z Google Play for Education, ale ma posiadać także kompatybilność z nadchodzącą platformą Samsung School. Cena Galaxy Tab 4 Education wynosi 370 dolarów (ok. 1100 złotych). Skoro już jesteśmy przy Google Play for Education, to warto dodać, że inne używające tej platformy tablety to między innymi HP Slate 8 Pro, Asus Transformer Pad i Google Nexus 7 - każdy z nich jest tańszy niż Samsung Galaxy Tab 4 Education.

Zobacz również:

  • "Menedżer pokoju" w Teams - jak działa nowa funkcja?