Galaxy Tab S9, S9 Ultra są już o krok od premiery. Poznaliśmy jeszcze kilka szczegółów tabletów Samsunga

Nowa generacja tabletów z serii Galaxy Tab 9 powinna zadebiutować już w przyszłym miesiącu. Kilka tygodni przed premierą na jaw wyszły kolejne informacje na temat ich specyfikacji.

Fot. OnLeaks/MySmartPrice

Seria Galaxy Tab jest bez wątpienia najważniejszą i najbardziej znaną serią tabletów z Androidem na rynku. Co prawda jej popularność nie dorównuje tabletom od Apple, jednak jeśli chcemy zostać przy Androidzie, produkty Samsunga najczęściej są oczywistym wyborem przy kupowaniu kolejnego tabletu. Nie dziwi więc, że wiele osób z niecierpliwością oczekuje na premierę kolejnej wersji, która ma pojawić się na rynku już w przeciągu miesiąca.

Na szczęście dla niecierpliwych, kwestia premiery - szczególnie teraz, gdy internet jest tak popularny i rozpowszechniony - to tylko kwestia umowna, a wielu szczegółów dotyczących nowych technologii dowiadujemy się na kilka tygodni albo nawet miesięcy przed oficjalną prezentacją nowych sprzętów. Tak też stało się w przypadku Taba S9 i S9 Ultra. Poprzednie informacje podsumowaliśmy w tym artykule, jednak dzisiaj na światło dzienne wyszły kolejne szczegóły.

Zobacz również:

Galaxy Tab S9, S9 Ultra są już o krok od premiery. Poznaliśmy jeszcze kilka szczegółów tabletów Samsunga

Publikacji PriceBaba udało się znaleźć certyfikację NBTC zarówno dla Galaxy Tab S9, jak i Galaxy Tab S9 Ultra. Są to certyfikaty potrzebne, aby tablety mogły być sprzedawane na rynku i firmy zazwyczaj dostają je na kilka tygodni przed datą planowanej premiery. Skoro Samsungowi już teraz udało się je otrzymać możemy być praktycznie pewni, że oba modele będą gotowe na Galaxy Unpacked 2023, które będzie miało miejsce w lipcu 2023.

Z innych źródeł z kolei dowiedzieliśmy się, że nadchodzący Galaxy Tab S9 Ultra szykuje całkiem potężną baterię i szybkie ładowanie. Tablet ma zostać wyposażony w ogniowo o pojemności 11200 mAh, które będzie można uzupełnić ładowarką o mocy do 45 W. Nie wiemy jeszcze, czy sama ładowarka będzie sprzedawana w zestawie, ale taki zasilacz powinien zapewnić szybkie uzupełnienie nawet tak ogromnego akumulatora.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: