Galaxy Unpacked Part 2 - co Samsung chce nam pokazać?

Dość niespodziewanie Samsung zapowiedział kolejne w tym roku wydarzenie z cyklu Galaxy Unpacked. Odbędzie się już za tydzień.

Fot. Samsung

O ile nie wydaje nam się, żeby Samsung był w stanie przebić premiery z sierpniowego wydarzenia Galaxy Unpacked, to jesteśmy niezwykle ciekawi, co tym razem zaprezentuje nam koreański producent. Przypomnijmy, że dwa miesiące temu Samsung ogłosił premiery smartfonów Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3 oraz smartwatchy Galaxy Watch 4 i Galaxy Watch 4 Classic.

Teraz koreański gigant zaprasza nas na kolejny, czwarty w tym roku, event, który ma odbyć się w ramach tego cyklu: Galaxy Unpacked Part 2. Wydarzenie to ma odbyć się 20 października. Rozpocznie się o godzinie 16 lokalnego czasu polskiego. Czy Samsung chce w ten sposób przyćmić premiery konkurencji? Przypomnijmy, że 19 października Google ma zamiar zaprezentować nowe smartfony Pixel, a dzień wcześniej Apple zaprezentuje nowe MacBooki.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [27.10.2021]
  • Składane smartfony to już przeżytek? Oto zaskakujący pomysł OPPO!
  • Galaxy Watch 4 - nowości i aktualizacje po premierze [22.10.2021]

Samsung twierdzi, że tego dnia otworzy się "nowy wymiar możliwości". Co więc producent planuje nam pokazać?

Najbardziej prawdopodobna jest premiera Galaxy S21 Fan Edition. Chociaż losy tego smartfona są mocno burzliwe, to wszystko wskazuje na to, że już wkrótce może ono ujrzeć światło dzienne. Przypomnijmy, że w ciągu ostatnich tygodni dowiedzieliśmy się, że Samsung kasuje to urządzenie, następnie, że jego premiera odbędzie się w styczniu oraz że producent usuwa wszelkie ślady jego istnienia, jakby nigdy nad nim nie pracował. Ciągłe problemy na rynku półprzewodników także pozwalały przypuszczać, że Galaxy S21 FE albo nigdy nie zostanie zaprezentowany, albo nastąpi to dopiero w 2022 roku.

Nie spodziewamy się wielu informacji dotyczących oprogramowania Samsunga. Informacje na ten temat otrzymamy zapewne podczas SDC21, które zaplanowane jest na 26 października.

Przypomnijmy, że Galaxy Unpacked Part 2 odbędzie się 20 października. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16 lokalnego czasu polskiego. Śledzić będziemy je mogli na oficjalnym kanale Youtube Samsunga.