Galaxy Watch 4 nawet o pół tysiąca taniej! Sprawdź, jak skorzystać z okazji

Samsung przygotował specjalną ofertę, polegająca na zwrocie gotówki przy zakupie smartwatchy z serii Galaxy Watch 4. Dzięki tej okazji można uzyskać nawet 500 złotych zwrotu.

Fot. Samsung

Fot. Samsung

Skorzystać z promocji można na stronie internetowej Samsunga oraz w jednym ze sklepów, które są partnerem handlowym tej firmy (m.in. RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert Electro, Avans czy x-kom). Czas na dokonanie zakupu jest do 30 stycznia.

Przy wyborze Galaxy Watch 4 możemy liczyć na zwrot gotówki w wysokości 450 zł, natomiast przy modelu Classic - aż 500 zł.

Zobacz również:

  • Ranking telewizorów 2022 - najlepsze modele tego roku
  • Najlepsze promocje na sprzęt Samsunga - Galaxy S21 FE, S20 FE, S21 5G [17.01.2022]
  • Galaxy Watch 4 - nowości i aktualizacje po premierze [14.01.2022]
Fot. Samsung

Fot. Samsung

Po dokonaniu zakupu, wymagana jest rejestracja zakupionego smartwatcha do 6 lutego 2022. Rejestracji dokonuje się poprzez przesłanie odpowiedniego formularza, do której dołączyć należy:

  • dowód zakupu smartwatcha
  • zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym
  • zdjęcie pudełka z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym

UWAGA: Na dowodzie zakupu nie może znajdować się żaden smartfon Samsunga.

Następnie należy również pozostawić swoją opinię o zegarku z serii Galaxy Watch 4 w formularzu rejestracyjnym i oznaczyć ją hasztagiem #OpiniawRamachPromocji#. Firma ma 14 dni na rozpatrzenie wysłanego formularza, jeśli zostanie on zaakceptowany, zwrot gotówki trafi do klienta w ciągu 21 dni kalendarzowych.