Galaxy Watch 4 o 600 zł taniej! Sprawdzamy nową promocję Samsunga

Na stronie koreańskiego producenta pojawiła się oferta, dzięki której popularny zegarek możemy kupić ze sporym rabatem. Prześwietlamy promocję i sprawdzamy czy faktycznie się ona opłaca.

Galaxy Watch 4 o 600 zł taniej! Sprawdzamy nową promocję Samsunga

Źródło: samsungmobilepress.com

Galaxy Watch 4 Classic został przeceniony na stronie Samsunga aż o 600 zł.

Oferta ta dotyczy wersji w rozmiarze 46 mm z łącznością BT oraz modelu 46 mm LTE. Pozostałe wydania zegarka również zostały objęte rabatem - chociaż obniżka cen w przypadku innych wersji jest znacznie mniejsza. Dokładną kwotę jaką trzeba za nie zapłacić możecie sprawdzić pod tym linkiem - LINK.

Zobacz również:

Galaxy Watch 4 o 600 zł taniej! Sprawdzamy nową promocję Samsunga

Za model Galaxy Watch 4 Classic w opcji 46 mm LTE zapłacimy teraz 1399 zł. Sprawdźmy czy to się opłaca i porównajmy ile kosztuje ten sam zegarek w innych sklepach oraz na rynku wtórnym.

Na Ceneo kwota jaką będziemy musieli zapłacić za urządzenie jest w większości przypadków taka sama jak na sklepie Samsunga. Warto jednak zauważyć, że dokonując teraz zakupu na stronie producenta, otrzymamy 5x więcej punktów Samsung Rewards, które możemy wymienić na kolejny sprzęt.

Dokładny regulamin promocji na punkty znajdziecie - tutaj. Wydaje się jednak, że oferta opłaci się przede wszystkim osobom, które zamierzają dokonać w przyszłości jeszcze jakiś zakupów na stronie Samsunga.

Galaxy Watch 4 o 600 zł taniej! Sprawdzamy nową promocję Samsunga

Źródło: Ceneo.pl

Na rynku wtórnym, ceny oscylują w okolicach 1000 zł za urządzenie w dobrym stanie. Kupując używany zegarek możemy więc zaoszczędzić około 350 zł, ale musimy się liczyć z ewentualnym brakiem gwarancji.

Galaxy Watch 4 o 600 zł taniej! Sprawdzamy nową promocję Samsunga

Źródło: Allegro.pl

Warto również przemyśleć ten zakup w kontekście premiery nowych Galaxy Watchy 5, które mają pojawić się na rynku jeszcze w te wakacje.

Na ten moment wiemy, że nowe zegarki Samsunga będą wykonane z lepszych materiałów oraz zadebiutują w 6 kolorach. Ich premiera najprawdopodobniej nastąpi 10 sierpnia tego roku wraz z debiutem Galaxy Z Flipa 4 oraz Galaxy Z Folda 4. Warto jednak zaznaczyć, że ceny nowych zegarków Samsunga będą znacznie wyższe, a niektóre modele mogą kosztować nawet w okolicy 2000 zł, o czym pisaliśmy w naszym artykule - LINK.

Zeszłoroczny Galaxy Watch 4 Classic w wersji 46 mm LTE pojawił się na rynku w cenie 1999 zł.

Aktualizacja: 24 czerwca 2022 12:24
Aktualizacja: 23 czerwca 2022 11:37
Aktualizacja: 21 czerwca 2022 10:36

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: