Galaxy Watch Active 3 - to oficjalna nazwa nowego smartwatcha Samsunga

Nowy smartwatch Samsunga zostanie zaprezentowany wraz z Galaxy Fold 2 oraz Galaxy Note 20. Jego oficjalna nazwa to Galaxy Watch Active 3. Co o nim wiemy?

Samsung trzyma póki co w tajemnicy większość informacji o swoim nowym smartwatchu. Pierwsze przecieki o nim pojawiły się pod koniec kwietnia - dowiedzieliśmy się wówczas o dwóch modelach, z których każdy z nich będzie mieć dwie edycje - jedną obsługującą tylko Wi-fi, drugą - z obsługą Wi-fi oraz LTE. Teraz, dzięki certyfikacji urządzenia w tajwańskim NBTC, znamy już nazwę - czyli Galaxy Watch Active 3 oraz wymiary. A więc: pierwszy model będzie mieć średnicę tarczy 41 mm, drugi - 45 mm. Ma być - co jest oczywiste - bardziej zaawansowany niż Galaxy Watch Active 2. Użytkownicy otrzymają pierścień, który można przekręcać, a zegarek zasili bateria 330 mAh. Ma mieć na wyposażeniu 8GB pamięci.

Oba modele są wodoodporne (5 ATM), przeszły także testy wytrzymałościowe MIL-STD 810G. O pozostałych parametrach dowiemy się 5 sierpnia, kiedy to Galaxy Watch Active 3 zostanie zaprezentowany oficjalnie podczas wydarzenia online. Zapowiada się godny następca obecnego smartwatcha.

Źródło: Neowin