Galaxy Z Fold 3 i Flip 3 - kluczowe specyfikacje ujawnione!

Samsung Galaxy Z Fold 3 pojawił się w TENAA, wraz ze swoją specyfikacją. Podobną informację dostaliśmy również na temat Galaxy Z Flip 3.

Źródło: Daniel Romero / Unsplash

Samsung ma zaprezentować Galaxy Z Fold 3 już za miesiąc, a dokładniej 11 sierpnia podczas wydarzenia Samsung Galaxy Unpacked 2021. Zostało jeszcze trochę czasu do jego premiery, a smartfon jest już certyfikowany na różnych rynkach przed swoim przybyciem. Najnowsze notowanie ujawniło, że telefon został zatwierdzony w Chinach, gdzie pojawił się na TENAA z kilkoma kluczowymi specyfikacjami.

Zgodnie z certyfikacją, smartfon o numerze modelu SM-F9260 będzie cieńszy niż jego poprzednik Galaxy Z Fold 2 5G. Będzie mierzyć 6,4 mm grubości, gdy urządzenie jest rozłożone. Fold 3 powinien również mieć ulepszony zawias, usuwając szczelinę między obiema stronami, co oznacza, że będzie cieńszy w obu czynnikach formalnych.

Zobacz również:

  • Specyfikacja S Pen Pro wyciekła przed premierą
  • Rekordowy kwartał Samsunga, mimo spadku przychodów
  • Galaxy Unpacked 2021 - jak oglądać wydarzenie na żywo? [30.07.2021]

Pełne wymiary Galaxy Z Fold 3 5G prezentują się następująco: 128,1 x 158,2 x 6,4 mm po złożeniu, a projekt urządzenia jest właściwie taki sam jak w przypadku poprzednika. Oznacza to, że nie będzie żadnych większych zmian w baterii lub ekranie, a certyfikat TENAA zdaje się to potwierdzać - 6,2-calowy wyświetlacz oraz bateria o pojemności 4,500 mAh. Widzimy też, że telefon będzie pracował pod kontrolą Androida 11.

Według leaksterów, największą zmianą w nowym telefonie będzie kamera pod wyświetlaczem. Kolejnymi cechami będą chipset Snapdragon 888, 12 GB pamięci RAM oraz ultraszeroki aparat fotograficzny z autofocusem.

TENAA wymienia również model o numerze SM-F7110, który przypisany jest do Galaxy Z Flip 3, ale nie ma żadnych informacji na temat wymiarów, pojemności baterii lub innych specyfikacji tego urządzenia.

Specyfikacja Galaxy Z Fold 3

Źródło: MyFixGuide

Specyfikacja Galaxy Z Fold 3

Źródło: MyFixGuide