Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3 w pełni wcieliły się w erę 5G

Samsung na dobre zaczął oferować technologię 5G w swoich smartfonach. Najnowsze Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3 są tego najlepszym dowodem.

Źródło: Samsung

Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3 są w końcu oficjalne, a Samsung pozwala fanom składać zamówienia przedpremierowe. Dwa najnowsze składane smartfony przynoszą garść nowych technologii i ulepszeń w stosunku do poprzednich generacji - i zgodnie z oczekiwaniami - w pełni weszły w erę 5G.

Samsung rozpoczął oferowanie wersji 5G swoich flagowych telefonów obok wariantów LTE kilka lat temu, a jego oferta smartfonów premium jest teraz w całości poświęcona temu nowemu standardowi. Innymi słowy, Samsung sprzedaje tylko wersje 5G nowych Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3, bez żadnych opcji "LTE-only" dostępnych gdziekolwiek.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Spory problem z Samsungami Galaxy S23, S23 Plus. Chodzi o aparaty
  • Składane ekrany to przyszłość mobilnej technologii. Najlepsze składane smartfony w 2023 roku

Flagowce firmy zakończyły swoje przejście na 5G w zeszłym roku wraz z premierą Galaxy Z Fold 2. Seria Galaxy S21, która nastąpiła w styczniu 2021 roku, również została wydana tylko w w wersji 5G, więc oczywiście najnowsze Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3 podążają za tą samą strategią.

W sumie oznacza to, że nabywcy 3. generacji składanych telefonów Samsunga nie muszą się martwić o zakup flagowego urządzenia w 2021 roku, w którym zabraknie 5G. Niezależnie od tego, gdzie kupisz Z Fold 3 lub Z Flip 3, Samsung umożliwia Ci korzystanie z łączności 5G od pierwszego dnia zakupu, nie martwiąc się, czy model 5G jest nawet dostępny w Twoim regionie.

Sprawdź naszą relację z Galaxy Unpacked, gdzie przedstawiliśmy wszystko, co Samsung zaprezentował podczas wczorajszego wydarzenia.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: