Galaxy Z Fold 3 z ładowarką tylko w zamówieniach przedpremierowych

Z najnowszych informacji wynika, że Galaxy Z Fold 3 nie będzie posiadać dołączonej do zestawu ładowarki. Każdy, kto chcę ją otrzymać wraz z telefonem, musi złożyć zamówienie przedpremierowe.

Źródło: _snoopytech_ / Twitter

Od kilku tygodni można już rezerwować Galaxy Z Fold 3, a zamówienia przedpremierowe powinny wystartować w najbliższych dniach. Oficjalne szczegóły dotyczące tych zamówień nie są obecnie znane, ale według leakstera o nicku Snoopy, Samsung będzie wiązał zamówienia przedpremierowe Galaxy Z Fold 3 z tak zwanym "Note Pack", składającym się z etui S Pen i ładowarki o mocy 25 W.

Ten przeciek zdaje się potwierdzać kilka ważnych rzeczy na temat premiery Galaxy Z Fold 3. Smartfon będzie wspierać rysik S Pen, jak ujawniono wcześniej, ale nie będzie dostarczany z ładowarką w pudełku. Zestaw przedpremierowy, dołączany do Galaxy Z Fold 3, podobno ma kosztować 89 Euro (około 400 zł), co prowadzi nas do rzekomego kosztu specjalnego etui dla rysika S Pen.

Zobacz również:

  • Samsung rusza ze stroną wsparcia dla Galaxy S21 FE!
  • Samsung Galaxy S22 - cena, data premiery, specyfikacja [16.09.2021]
  • Czy Galaxy Wide 5 to składany smartfon? Nic bardziej mylnego

Szczegóły dotyczące cen specjalnego etui dla rysika S Pen do Galaxy Z Fold 3 jeszcze nie pojawiły. Jeśli najnowsza plotka jest poprawna i zestaw przedpremierowy zawiera dwa elementy warte razem 89 Euro, oznacza to, że nowe etui powinno być wycenione na 70 euro (około 320 zł). Ładowarka o mocy 25 W, którą już teraz można zakupić na stronie producenta, jest wyceniona na 19 Euro (około 85 zł). Z tego względu, prostą matematyką możemy dojść do zakładanej ceny etui S Pen.

Najwyraźniej cena ta nie jest jeszcze oficjalna i nie jest jasne, czy Samsung będzie oferować ten zestaw na każdym rynku. Pozostaje nam czekać do środy, kiedy wszystko stanie się jasne.