Galeria : 10 najlepszych telewizorów

Plazma czy LCD? 50,100 a może 200 Hz? Kupując nasz wymarzony telewizor stajemy przed wieloma trudnymi wyborami. Aby ułatwić to zadanie, eksperci magazynu PC World przygotowali specjalny ranking nowoczesnych telewizorów. Prezentujemy galerię 10 najlepszych telewizorów według oceny redakcji.

Galeria : 10 najlepszych telewizorów

Zakup telewizora to poważna decyzja. Często wiąże się z wydaniem z portfela sporej ilości pieniędzy. Do tego zwykle jest to zakup na kilka lat. Nic dziwnego więc, że chcemy wybrać najlepszą z ofert dostępnych na rynku.

Zobacz również:

  • Najlepszy czujnik dymu 2022

Ostatnie kilka lat to prawdziwy wysyp nowoczesnych telewizorów. Producenci prześcigają się w pomysłach i proponują nam coraz bardziej zaawansowane technicznie urządzenia. Zwykłe oglądanie telewizji to w dzisiejszych czasach mało. Telewizor stał się domowym centrum rozrywki za pomocą, którego można przeglądać serwisy internetowe, grać w gry czy oglądać zdjęcia. Oprócz tych wszystkich funkcji ważna jest także jego wielkość i podświetlenie. No a najważniejsze żeby był tani.

Galeria : 10 najlepszych telewizorów
Redakcyjni eksperci dołożyli wszelkich starań, aby jak najdokładniej przetestować najpopularniejsze modele dostępne na polskim rynku. Każdy z telewizorów przeszedł szczegółowe testy. Ich wyniki zostały czytelnie przedstawione w serwisie PC World Testy. Urządzenia oceniono według takich kryteriów jak funkcje, jakość wykonania, obraz oraz opłacalność. Po przeanalizowaniu otrzymanych wyników wystawiono oceny redakcyjne.

Zapraszamy do obejrzenia galerii 10 najlepszych telewizorów, które otrzymały najwyższe noty w redakcyjnych testach.