Galeria: 10 pomysłów na walentynkowe prezenty

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli istnieje osoba, którą chcecie obdarować w tym dniu drobnym upominkiem to zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią. Prezentujemy w niej 10 gadżetów, które idealnie nadają się na walentynkowe prezenty dla zakochanych.

Zapraszamy do galerii 10 pomysłów na walentynkowe prezenty.

Wybranka twojego serca jest informatyczką? Spędza godziny przed monitorem i tylko siłą można ją od niego odciągnąć? Jeśli chcesz zwrócić jej uwagę podaruj jej ten hub USB w kształcie kwiatów. Każdy kwiatek to dodatkowy port USB, który na pewno jej się przyda. Dzięki nim za każdym razem gdy będzie podłączała do swojego komputera urządzenie zewnętrzne, pomyśli sobie o tobie. I w przeciwieństwie do zwykłych kwiatów tych nie trzeba podlewać i nigdy nie zwiędną.

W XXI wieku praktycznie każdy nosi przy sobie pamięć przenośną. Zwykle pendrive to tylko czarny "patyczek", którego zadaniem jest przenieść dane i zmieścić się do kieszeni. A może warto uczynić z niego swoją ozdobę? Na walentynki idealny będzie pendrive w kształcie serca. Podarujcie go swojej drugiej połowie, a na pewno doceni wasz gest.

Producenci laptopów zwykle nie eksperymentują jeśli chodzi o obudowy naszych komputerów. W większości dominują ciemne kolory i brak jakichkolwiek graficznych wzorów. Ciekawym pomysłem na Walentynki może być naklejka na górną obudowę notebooka w czerwonych, miłosnych barwach z sercowymi motywami. Święto Zakochanych jest tylko raz w roku, a laptop będzie pięknie ozdobiony przez dłuższy czas.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą naszych propozycji na walentynkowe prezenty w galerii 10 pomysłów na walentynkowe prezenty.