Galeria - Torturr

Artur Sadłos - Concept Artist & Illustrator

Artur Sadłos - Concept Artist & Illustrator

WARP: Jak to się stało, że zająłem się grafiką?

Galeria - Torturr

Artur Sadłos

Artur Sadłos: Dawno temu, około siedmiu lat wstecz obejrzałem po raz pierwszy Dragon Ball, anime na podstawie mangi Akiry Toriyamy. Wessało mnie zupełnie. Tak w międzyczasie bazgrałem sobie postacie i jakieś małe historyjki ze świata Dragon Ball. Tak bardzo mi się to spodobało, że postanowiłem że kiedyś będę zajmował się tym na poważnie. I poleciało.

Galeria - Torturr

Niewyobrażone Sny Nienarodzonego Płodu - Praca na bitwę „Małe jest piękne“ organizowaną przez max3d.pl.

Dużo rysowałem, ćwiczyłem i po ukończeniu liceum wybrałem Instytut Sztuk Pięknych w Kielcach (nie czułem się na siłach na ASP). Na drugim roku zaopatrzyłem się w komputer i odkryłem Photoshopa, cudowny program. Kolorowałem w nim komiksy i robiłem badziewne fotomontaże :) Prawdziwym przełomem był zakup tabletu. Dopiero to narzędzie umożliwiło mi pełne wykorzystanie dobrodziejstw digital artu. I teraz się pilnie uczę i ćwiczę, żeby kiedyś zbliżyć się do poziomu mistrzów ;)

Moje największe marzenie?

Galeria - Torturr

Rogue concept

Apartament w Tokio, piękna żona i święty spokój ;) A tak w temacie to praca w przemyśle filmowym lub gier video. Jako concept designer, ilustrator czy storyboard artist. Marzy mi się duża produkcja sci-fi lub fantasy i praca wśród utalentowanych ludzi którzy podzielają tę samą pasję.

Plany na najbliższą przyszłość.

Osiągnięcie choć części tego co opisałem powyżej :)

Galeria - Torturr

Alice Wars

Pierwsza praca 2D/3D? (Co to było i jak wyszło?)

Roboty rysowane w książeczce zdrowia mojego dziadka. Słyszałem, że w przychodni mieli ubaw. Miałem kilka latek wtedy, nie że jakoś niedawno...

Galeria - Torturr

Battle Babe - Jedna z prac dla Liberty of Mind.