Galeria: fotele dla prawdziwych graczy

Wygodny fotel, wydajny komputer i dobry monitor to podstawa dla każdego fana gier. Zapraszamy do obejrzenia galerii specjalnych stanowisk komputerowych zaprojektowanych specjalnie z myślą o prawdziwych graczach.

Galeria: fotele dla prawdziwych graczy

HotSeats Flight Simulator

Jeśli jesteście prawdziwymi fanami symulatorów lotniczych to definitywnie powinniście wypróbować ten model. Zestaw HotSeats składa się z komputera PC z procesorem Intel Quad Core, karty graficznej nVidia, 4GB pamięci RAM oraz 28-calowego monitora LCD HD. Dla polepszenia efektów z gry zainstalowano także zestaw głośników Dolby 5.1. Oczywiście w skład zestawu wchodzą także wszystkie kontrolery i klawiatury potrzebne do sterowania samolotem. HotSeats jest kompatybilny także z konsolami PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii.

Galeria: fotele dla prawdziwych graczy
Gyroxus

Gyroxus to świetna propozycja dla wszystkich miłośników konsol. Fotel jest świetnie wyprofilowany i zapewnia wygodną pozycję podczas długich godzin spędzonych z padem w dłoniach. Dodatkowo fotel jest w pełni ruchomy i reaguje na to co się akurat dzieje na ekranie. Niestety Gyroxus nie jest wyposażony w zestaw głośników ani żadne dodatkowe gadżety. Kosztuje 250 dolarów i jest kompatybilny z konsolami PlayStation 3 oraz Xbox 360

Zobacz również:

  • Epic Games szaleje z wyprzedażami! Sprawdź jakie gry kupisz taniej
  • Darmowe gry na PC, PlayStation oraz Xbox. Sprawdź najnowsze okazje [24.09.2021]

Zapraszamy do galerii: fotele dla prawdziwych graczy