Galeria: ładne, brzydkie i zaskakujące technologiczne tatuaże

Czy jesteś prawdziwym "maniakiem technologicznym"? Jeżeli tak, być może planujesz wykonać sobie na ciele tatuaż np. z logo ulubionego systemu. Zanim jednak wybierzesz się do odpowiedniego specjalisty, proponujemy ci zapoznać się z przykładami osób, które zdecydowały się na taki krok.

Maniacy starają się okazywać swoją miłość dla ukochanej technologii na każdym kroku. Niektórzy z nich, aby pokazać wszystkim swoje zamiłowanie do konsoli, gry, czy też systemu operacyjnego, noszą np. koszulki z nawiązującymi do nich grafikami.

Okazuje się jednak, że wśród takich osób znajdują się też "prawdziwi maniacy technologiczni". Dla nich noszenie T-shirtu np. z logo Apple to za mało. Aby zamanifestować swoje przywiązanie do uwielbianej firmy/rozwiązania decydują się więc na wykonanie tatuażu.

Galeria: ładne, brzydkie i zaskakujące technologiczne tatuaże

Tatuaż składa się z przycisku zasilania otoczonego kodem binarnym (źródło: BMEink.com)

Niestety, jak to z tatuażami bywa, są one mniej lub bardziej udane, a czasami wręcz głupie. Nasi koledzy z amerykańskiego PC Worlda, korzystając ze zdjęć umieszczonych przez wytatuowanych internautów w serwisie BMEink.com, przygotowali specjalną galerię. Zaproponowali również, aby przed wykonaniem tatuażu postępować zgodnie z następującymi wskazówkami:

1. Pomyśl

2. Przychodząc do studia zabierz ze sobą zdjęcie prezentujące to co chcesz umieścić na swojej skórze

3. Nie decyduj się na zrobienie tatuażu najnowszego iPhone'a 3GS. Apple z pewnością prędzej czy później wypuści jego nowszą wersję...

Zapraszamy do naszej galerii "Ładne, brzydkie i zaskakujące technologiczne tatuaże".

Sprawdź, jak kupić nawigację i zobacz najlepsze modele w Rankingu PC Worlda!

Promocyjne ceny nawigacji GPS w Sklepie idg.pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: