Galerie zdjęć z PhotoMover

Narzędzie do współdzielenia cyfrowych fotografii online PhotoMover 2.0 firmy iView Multimedia, współpracuje z Mac OS X.

PhotoMover 2.0 proponowany przez iView Multimedia to kosztujące 15 USD narzędzie do współdzielenia online cyfrowych fotografii. Najnowsza wersja współpracuje z Mac OS X, obsługuje funkcję 'Select' serwisów internetowych Club Photo i FotoTime oraz AppleScripts stosowane w obu produktach.

iView PhotoMover pozwala użytkownikom Macintoshy umieszczać pliki zdjęciowe bezpośrednio na najpopularniejszych stronach WWW gromadzących obrazy jak np. Zing, Sony ImagaeStation, Nikon.Net czy PhotoPoint. Wystarczy przeciągnąć i upuścić pliki na PhotoMovera, a 'załaduje' on je na wskazaną witrynę. Wcześniej można np. skatalogować wszystkie swoje zdjęcia w iView MediaPro, wybrać jakiś zestaw, i z PhotoMoverem jako aplikacją pomocniczą, bezpośrednio z otwartego katalogu umieścić online.

iView MediaPro natomiast, to oprogramowanie do zarządzania, odszukiwania, przeglądania, odtwarzania, drukowania i konwertowania rozmaitych typów plików medialnych i według przedstawicieli firmy, jedyna przeglądarka zdolna do pełnego renderingu plików PDF i EPS.

Pozostałe formaty i typy plików, które można zaimportować do MediaPro to: HTML, Quark, Canvas, Painter, Live Picture, Freehand, PageMaker, Illustrator, GIF, JPG, TIFF, PICT, GX, BMP, Targa, EPS, QuickTime VR, MPEG, PNG, Photoshop, MIDI, Electric Image, Electronic Arts, CorelDraw, ClarisWorks, AppleWorks i inne. Programy MediaPro i PhotoMover można pobrać z witryny producenta.

www.iview-multimedia.com


Zobacz również