Game 4U Divine Divinity - prace lokalizacyjne zakończone

Cenega Poland informuje, że zakończyły się już prace lokalizacyjne nad drugą grą z serii Game 4U - Divine Divinity.

Fabuła Divine Divinity przeniesie nas do krainy Rivell, gdzie wiele tysięcy lat temu, członkowie Rady Siedmiu poświęcili swe istnienia, aby powstrzymać ogarniające ją zło. By pamiętać o tym męczeństwie do życia powołany został Zakon Świątobliwych, który miał przekazywać wiedzę Rady kolejnym pokoleniom. Jednak po dwóch tysiącach lat ciemne chmury zawisły nad Rivell, które ponownie zostało zaatakowane przez nieustępliwego przeciwnika. Ostatnią nadzieją mieszkańców nękanej krainy stała się przepowiednia Zakonu, która mówiła, że przybędzie Zbawca Siedmiu Ras, który przywróci równowagę w Rivell...

W Divine Divinity gracz może wcielić się w jedną trzech postaci - Wojownika, Maga lub Niezłomnego, a jego zadaniem będzie przywrócenie spokoju w krainie Rivell. W zależności od tego na jaką postać się zdecydujemy Divine Divinity będzie grą fabularną lub grą akcji.

Poza wydaną na trzech płytach CD grą Divine Divinity w pakiecie znajdzie się dodatkowa płytę CD zawierająca informacje o nowej konsoli Nokia N-Gage 2 oraz grach na nią, a także 48-stronicowe pismo, zawierające recenzje wybranych pozycji, ciekawe zapowiedzi oraz informacje o światowym rynku gier komputerowych. Całość dostępna będzie w cenie 26,90 złotych.

Więcej informacji:

http://www.divinedivinity.com