Game 4U – wkrótce w sklepach

Jak poinformowała firma Cenega Poland, już niebawem do kiosków i salonów prasowych na terenie całego kraju trafi pierwszy numer magazynu Game 4U z premierowym wydaniem gry Starsky & Hutch. Wiadomo już, że w pierwszym numerze czasopisma na graczy czeka wiele konkursów z nagrodami.

Oprócz premierowej, pełnej wersji gry, przygotowanej w profesjonalnej, polskiej wersji językowej, w pakiecie Game 4U znajdzie się również dodatkowa płyta CD z ciekawymi materiałami (między innymi dema gier Sacred i Hidden & Dangerous 2, zwiastuny Splinter Cell: Pandora Tomorrow, Far Cry i Counter-Strike Condition Zero oraz najnowsze patche i sterowniki) oraz 48-stronicowe pismo, zawierające recenzje wybranych pozycji, ciekawe zapowiedzi i beta-testy oraz informacje o światowym rynku gier komputerowych. Znajdą się w nim również specjalne kąciki tematyczne poświęcone grom komputerowym, filmom, tematyce science-fiction i fantasy. Cenę magazynu ustalono na 26,90 zł.

Starsky & Hutch jest dynamiczną grą wyścigową 3D, która powstała na podstawie kultowego serialu z lat 70 o tym samym tytule. W grze zasiądziemy za kierownicę supersamochodu o wdzięcznej nazwie 'Red Tomato' i ruszymy w pościg za bandytami. Szukając przestępców w całym 'Bay City' będziesz mógł wcielić się albo w Starsky’ego, który strzelać będzie do bandytów z siedzenia pasażera, albo siąść za kółkiem jako Hutch.

Zobacz również:

  • Bridgertonowie 3 - data premiery, obsada i ciekawostki. Co musisz wiedzieć?

Gracze, którzy zakupią grę wraz z dołączonym pismem będą mogli wygrać między innymi:

Komputer z procesorem Intel Pentium 4 3,0 GHz z klawiaturą i myszką Logitech Cordless Optical Deluxe

Akcesoria komputerowe Logitech: klawiaturę z myszką Cordless Optical Deluxe, Myszkę MX 310, Myszkę Click Optical Mouse oraz głośniki komputeroweZ-540

Bilety do kina na film Starsky i Hutch

Komplet komiksów XIII wraz z grą XIII

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1791&sys=gry

Zwiastun filmowy gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1792&sys=gry

Strona oficjalna:

http://www.starsky-and-hutch.com