Game Booster 1.3 - system optymalny dla gracza

Każdy gracz doskonale wie, że nowe gry zużywają dużo zasobów systemowych. Jeżeli nie możesz zmienić sprzętu na nowszy i wydajniejszy powinieneś zoptymalizować ten, który posiadasz. Na przykład za pomocą narzędzia Game Booster.

Game Booster 1.3 - system optymalny dla gracza

Game Booster 1.3

Game Booster 1.3 to program przeznaczony do optymalizacji systemu operacyjnego przeznaczonego do uruchamiania wymagających gier. Aplikacja pozwala zwiększyć wydajność Windows za pomocą jednego kliknięcia myszą.

Działanie Game Boostera polega na wyłączeniu przed uruchomieniem gry działających w tle procesów systemowych, wyczyszczeniu pamięci RAM oraz zwiększeniu wydajności procesora. Po zakończeniu zabawy wystarczy kolejne kliknięcie, by wszystkie ustawienia wróciły do stanu przed wyłączeniem. Listę wyłączanych usług i procesów można edytować - uzupełniać o nowe wpisy, czy eliminować te, które nie powinny być wyłączane.

Zobacz również:

  • PES 2022 - data premiery, tryby gry, nowości. Sprawdź, co wiemy [04.08.2021]
  • 25 sposobów na przyspieszenie Windows 7

Game Booster wyposażony został także w funkcję defragmentacji. Jej działanie polega na optymalizacji ułożenia plików startowych gier co pozwala na szybsze ich uruchamianie. Aplikacja jest darmowa. Program został też spolszczony ale tłumaczenie nie jest kompletne. Nie utrudnia to jednak obsługi Game Boostera.

Pobierz: Game Booster 1.30