Game Jackal Pro 4.1.0.3 RC1 - graj bez płyty

Jeżeli jesteś zapalonym graczem Game Jackal jest dla ciebie. Eliminuje konieczność używania płyt, zarządza profilami gier i dba o bezpieczeństwo.

Game Jackal Pro 4.1.0.3 RC1 - graj bez płyty

Game Jackal Pro 4.1.0.3 RC1

Cena: 30 euro

Informacje: www.slysoft.com/en/gamejackal.html

Game Jackal Pro to przeznaczone dla graczy narzędzie eliminujące konieczność używania płyt CD i DVD. Wiele gier do uruchomienia wymaga obecności krążka instalacyjnego w napędzie, a zbyt częste wyjmowanie go i wkładanie do pudełka może doprowadzić do uszkodzenia. Po zainstalowaniu programu, nośnik można umieścić w bezpiecznym miejscu i nadal bez problemu korzystać z rozrywki. Dodatkowo, dzięki takiemu rozwiązaniu gry uruchamiane są znacznie szybciej niż w tradycyjny sposób.

Zobacz również:

  • Najgorsze adaptacje gier komputerowych. Te filmy to porażka [TOP 10]

Program obchodzi ograniczenia bez konieczności tworzenia obrazu płyty czy modyfikacji plików gry. Wystarczy wygenerować za jego pomocą skrót uruchamiający dany produkt. Lista obsługiwanych tytułów przekracza dwieście pozycji, jest cały czas rozbudowywana i automatycznie aktualizowana. Profile można archiwizować, zabezpieczać hasłem przed modyfikacją, zarządzać nimi z poziomu menu kontekstowego, tworzyć jednym kliknięciem myszy a nawet przypisywać do obsługi konkretny procesor w systemach wieloprocesorowych. Mechanizm wtyczek umożliwia rozbudowywanie funkcji programu przez niezależnych autorów. Jeżeli gra w trakcie działania musi korzystać z danych zapisanych na płycie wystarczy użyć z trybu obrazu. Na uwagę zasługuje również funkcja kontroli rodzicielskiej, pozwalająca zablokować dziecku dostęp do niektórych tytułów i określenie, w jakich godzinach i jak długo może ono grać w ciągu dnia.

Game Jackal nie ma polskiej wersji językowej. Jego wariant testowy działa 21 dni.

Pobierz program: game jackal pro 4.0.2.8