GameStar reaktywacja!

Mamy przyjemność przedstawić cyfrowe wydanie magazynu GameStar, który powraca jako internetowy tygodnik o grach i nie tylko. Nowy GameStar nie jest jednak typową stroną WWW, ani serwisem o grach, ale flaszowym magazynem multimedialnym nawiązującym do najnowszych zachodnich wzorców.

Łączy on ideę zwykłego, papierowego magazynu o grach, podzielonego na kolejne strony i działy, wzbogaconego jednak o najnowsze technologie internetowe. GameStar to zatem czasopismo o grach komputerowych, które nie ogranicza się tylko do słowa pisanego, ale prezentuje filmy, animacje, wideoscreeny, łącza do oficjalnych stron producentów gier, plików do pobrania i dodatkowych materiałów dostępnych w sieci.

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom Czytelników, GameStar nie ogranicza się do prezentacji najnowszych gier komputerowych. Otwieramy nowe działy – poświęcone książkom, filmowi, komiksom a w przyszłości również papierowym grom fabularnym, a także muzyce. W magazynie umieściliśmy cotygodniowy przegląd najciekawszych darmowych materiałów dostępnych na sieci, takich jak pełne wersje gier, dema, filmy i patche.

GameStar jest dostępny za darmo pod adresemhttp://www.gamestar.pl/de Zaznaczamy, że 'cena' pisma nigdy nie zostanie zmieniona.